Toplu Kullanılan İnterneti Kendine Çekme

mehmet8066

Üye
13 Ağu 2009
126
0
Kocaeli
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar kyk yurdunda kalıyorum gevşeğin biri böyle bi sistem kurmuş bizi wifi dışına atıyo kendi rahat rahat takılıyor aradım taradım bir türlü bulamadım bunu ben nasıl yaparım bilgisi olan varsa yardım edebilir mi? en önemli onu nasıl bulurum ?

brtarg

Katılımcı Üye
1 May 2016
291
0
Muhtemelen rootlu android cihaza wifikill kurmuştur wifikill ile wifiyi bazı kisilere yada herkese kapatabilir korunmak icin android ise cihazin arp korumasi sağlayan security kur ben wifikili android oyun clubtan indirdim 2.yol ise toplanıp cocugu dövün 😁

alegro60

Üye
9 Ağu 2015
98
0
tokat
bunu bende yaptım ama daha basit yöntemden modemi bulup arkasındakı şifre sayesınde modem arayüzüne girdim eski şifreyi değiştirdim başkası girmesin diye ve ordan baglananları atıyordum ve internetide kesiyordum arada sırada :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.