Toplu Operasyon..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Spy'

Özel Üye
31 Ocak 2013
6,030
4
İstanbul
Merhaba Arkadaşlar.
Ben Diyorum ki 30 Ağustos'tan önce Güzel Bir Operasyon Yapalım..
Son Zamanları Sayı Bakımından Az Defacelerimiz Oluyor.
Böyle Bir Operasyon Yaparak Tekrar Adımızı Duyuralım.
Ortak Bir İndex Kullanıcaz Tabii ki.
Katılan Arkadaşlarla 1-2 Hafta Boyunca Hackledikleri Sitelerin Zonelerini Aramızdan Seçtiğimiz Birine Atıcak.
1-2 Hafta sonunda da zoneleri toplayan arkadaşımız konuları paylaşıcak.
Eğer Böyle Bir Operasyon Olursa Kimler Katılabilir ?
Forum Yöneticilerimizden de Katılım Bekliyorum :)

Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere Bir Operasyon Düzenledik.
Ama Zoneleri Kime Vereceğimiz Kesin Değildi Ve Ne Zamana Kadar Olduğu..
Arkadaşlar Saldırılar 30.06.2013 Saat 23:00'a kadar devam edecek.
Zoneleri Bana Vericeksiniz. Bende Saldırının Bittiği Gün 'Black-Ghost Komutanımıza Teslim Edicem.
İndex'te asla adınız yazmayacak editlemek yok.
İndeximiz.
Umarım Güzel Bir Saldırı Olur.

Edit.
İndeximiz hazırdır arkadaşlar. İndex kodlarını alın hazırda dursun.

İndex Demo
Kod:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
<title>Hacked By TurkHackTeam !</title>
</head>

<body bgcolor="#000000" text="#FFFFFF">
	<div align="center">

<body bgcolor="#000000" background="http://n1306.hizliresim.com/1b/n/pdkmj.jpg">
   	</div>
	<div align="center" style="color:#F00; font-size:32px; font-family:Tahoma, Geneva, sans-serif;">
		<br />
			<center>   <span style="font-size: xx-large;"><span style="color: rgb(255, 0, 0);"><span style="font-weight: bold; text-shadow: 0px 0px 15px;"><br />
</span> </span></span><br />
		<br />
	</div>
	<div align="center" style="color:white; font-family:Tahoma, Geneva, sans-serif; font-size:16px; text-align-last:center;">
		<br />

<br />	
				<span style="font-size: large;"><span style="color: rgb(51, 153, 102);"><span style="font-weight: bold; text-shadow: 0px 0px 8px;"> </span></span></span><span style="font-size: x-large;"><span style="color: rgb(51, 153, 102);"> </span></span><br />
        <br /> 

<br />  

<br />  
	</div>

<div align="center" style="margin-top:15px">

</div>
 <br />

<br />
  <br />    
   <br />
    <br />  
	 <br />
	  <br />

<br />
  <br /> 
     <center>  <span style="font-size: xx-large;"><span style="color: White;"><span style="font-weight: bold; text-shadow: 0px 0px 15px;"><br />
Hacked by TurkHackTeam.NET </span> </span></span><br />  
<br \>
<br \> 
   <center> <audio id="ogg_player_1_obj" width="150" height="40" src="http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/85/Istiklal_Marsi-TSK.ogg" autoplay="" controls=""></audio> </center>

</body>
</html>

Son düzenleme:

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
bu konuyu ben acmayi dusunuyordum hislerimi okuma komutanim .d
ben varim ama hedef tek bir ülke olsun

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
bu konuyu anket seklinde yap katilim sayisinida ogrenelim daha iii olur en azindan su kadar kisi geliyor der bir ortak fan gibi bise jurup ordan haberlesiriz saldiri bir defalik degil orda tht adina özel secilmis bir saldiri timi olusturalim yani konuyu biraz gelistir yinede sen bilirsin tabi komutanim

Heyapple

Uzman üye
17 Eki 2012
1,897
1
33
Gökçeada
kardes madem toplu bırsey yapacaz, toplu DDOS yapalım. Cunku sıte hackleyen de bırreysel hacklamıyor mu zaten,o zaman toplunun ne anlamı kalır?

Black-Spy'

Özel Üye
31 Ocak 2013
6,030
4
İstanbul
Dostum DDos ile bir yere gelinmez. Herkes indexte kendi adını yazmıcak sadece TurkHackTeam Yazılacak. Yani toplunun anlamı bu..

Black-Spy'

Özel Üye
31 Ocak 2013
6,030
4
İstanbul
ByBermuda Çok Teşekkür Ederim Dostum.
Poyraz Önümüze Gelen Her siteyi hacklicez. Hem Bu sayede Zone Kasıcaz hemde Duyulmuş olucaz.
Ama dediğim gibi Öyle 20-30 site çıkacaksa hiç yapmayalım daha iyi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.