Toplu Operasyon..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aras66

Üye
12 Mar 2013
191
0
TROJAN
Ben Böyle bir konu açmasaydın katılırdım abicim.

Lamer i var profesyoneli var herkes aynı kesede olmamalı bence o kadar çok kişide olmamalı 6-7 kişi en fazla .

eğer bu söylediğimi yapıp 6-7 kişi belirleyip özel mesajdan anlaşırsan katılırım . İyi Forumlar.

adı(konu başlığı) üstünde TOPLU OPERASYON öyle 6-7 kişi ile olmaz toplu dediğin :)

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
Operasyona kadar Shell olayını iyi bir şekilde öğrenebilirsem seve seve varım.

Heyapple

Uzman üye
17 Eki 2012
1,897
1
33
Gökçeada
319ba85b9faf8695bea064a3352882c7>> idmentan

sagolun hocam sımdı mobılım kontrol edemıcem ama sabah pc basına gecınce kontrol ederım ınsallah dogru cıkar ve bu sayede "toplu hack" kapsamında ılk hackı yapıp ındexı basmıs oluruz.

Edit: MD5'i yanlış çevirmişsin dostum

Son düzenleme:

Black-Spy'

Özel Üye
31 Ocak 2013
6,030
4
İstanbul
sagolun hocam sımdı mobılım kontrol edemıcem ama sabah pc basına gecınce kontrol ederım ınsallah dogru cıkar ve bu sayede "toplu hack" kapsamında ılk hackı yapıp ındexı basmıs oluruz.

Edit: MD5'i yanlış çevirmişsin dostum

Şuan Elimizde 2 Server Var dostum. Ayrıca 11 tane de zone var.
Eğer Zone Aldığınız Sitelere config cekerseniz daha fazla sonuclar elde edebilirsiniz..

Bhissian

Katılımcı Üye
26 May 2013
762
0
Ötüken
Benide alın arkdaşlar wp sitelerini hallederim :D Ama hacklicek site bulamıyorum ki bir ara wp nin sitesine eksen atakla saldırmaya çalıştığım oldu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.