torrent arkadaslar yardım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vegas12

Üye
13 Eyl 2012
53
0
merhaba arkadaslar sorunum şu torrent kuruyorum herhangi bi torrent oyun falan indiryorum torrent indrme yapmıyor işin aslı indirme yapmamasını gectim interneti kesiyor sorun nedir acaba ?

vegas12

Üye
13 Eyl 2012
53
0
Daha fazla açabilirmisin

ŞİMDİ şöyle söyliyim güzel kardesim ben normal u torrent bittorrent falan bunları kurdum tamammı neyse konuya döneyim torrent oyun indiricem dielim oyunu indiriyorum torrent e programa atıyorum kb ler artıyor misal 25 50 90 100 sonra düşüyor 100 85 20 6 4 2 0 die düşüyor kb ler sonra hiç indrme yapmıyor velasıl kelam indirmediği gibide neti kesiyor misal örn: www. facebook.com tılıyorum şöyle diyor TR SUANDA YASAKLI BİR PROGRAM KULLANIYORSUNUZ DİYOR BEYAZ EKRAN SADECE BİDE BU YAZI KONU BUNDAN İBARET

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.