Trackview ile RAT havasında hack

fcksociety

Üye
8 Nis 2016
121
0
Merhaba arkadaslar.
bu konu daha önce açıldımı bilmiyorum biraz dolaştım goremedım ama eger aıldıysa sımdıden kusura bakmayın .
bilgidiniz üzere track view uygulaması casus kamera olanagı saglıyor
-telefon flashı açma/kapama
-mikrofondan konusup karşıya ses iletme
-karşı tarafın sesini duyabilme (telefon görüşmelerindeki kişinin sesi bile dahil)
-ön kamera ve arka kamerayı izleyebilme
-video kaydı ve fotoğraf çekme

arkadaslar program bundan ibaret.
birazcık sosyal mühendislik ile sizde yapabilirsiniz.
şöyle açıklayayım programı kurduktan sonra hem kendı telefonunuza hemnde kurban ın telefonuna öncelikle iki telefonun eşleşmesi için aynı google hesabından girilmesi gerekiyor.
Bunun için yeni bir google hesabı acabilirsiniz.
kurbanın telefonunu istiyorsunuz ve kamerayı açıp fotograf cekmeye baslıyorsunuz. kameran güzelmiş yaa falan fistan diyerek konusun
sonra çaktırmadan track view indiriyorsunuz zaten 6 mb lık bir dosya google playde var
hızlı bir şekilde google hesabını oraya giriş yapıyorsunuz.
tabi dikkat edilmesi gereken konu siz kendı telefonunuzdan o telefona erişim sağladığınızda ona bildirim gidiyor.
bunu engellemek ıcın uygulama ayarlarına girip hemen bildirimleri engelle diyorsunuz.
uygulamayıda masaustunden silip ana menudende genelde cogu telefonda vardır uygulamalar onlar bunlar klasorlerı oluyor, evet işte o klasörlerden birine atıyorsunuz.
sonra bammm :D kurban farkedene kadar herşeyini takip edebilirsiniz nerede oldugunu bile ögrenebilirsiniz.

bu aralar kendim birşeyler anlatmaya çalışıyorum umarım anlatabiliyorumdur. anlatamıyorsam kusura bakmayın tekrardan

http://www.turkhackteam.org/sosyal-muhendislik/1359508-whatsapp-fake-numara-ile-sosyal-ortamlardan-kiz-numarasi-almak-kendi-urettigim-teknik-d.html

evet aradaslar bu linktede sosyal muhendıslık ile kızlardan numara almanın yöntemı var bir teşekkürü çok görmeyin :D
iyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

SuLeYmAnY

Katılımcı Üye
14 Tem 2015
662
0
NeReYe...
Güzel kardeşim deniycem bunu telefon biri ios biri android olsa fark eden bişi olurmu bide resim eklesen bi kaç hiç fena olmazdı :)

arifrz3

Katılımcı Üye
4 Ocak 2016
495
1
Ankara
telefon flashı açma/kapama
-karşı tarafın sesini duyabilme (telefon görüşmelerindeki kişinin sesi bile dahil)

Program bundan ibaretse Androidlost indirmenizi tavsiye indiririm orda telefonun şarjı kaç ona dahil herşey var eğer riske giricekseniz güzel birşey için riske girin

fcksociety

Üye
8 Nis 2016
121
0
telefon flashı açma/kapama

Program bundan ibaretse Androidlost indirmenizi tavsiye indiririm orda telefonun şarjı kaç ona dahil herşey var eğer riske giricekseniz güzel birşey için riske girin
aynı mantıkmı peki bu programda

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.