Trojan ile backdoor oluşturma

Y4B4NC1

Katılımcı Üye
6 Ara 2022
450
7
210
Herkese merhaba dostlar trojen oluşturma da sorun yaşıyorum malesef günümüzde veil her virüs programına yakalanıyor kullanabilceğim tavsiye ettiğiniz benzer bir program varmıdır...
iyi günler...

heredotcan

Katılımcı Üye
28 Ağu 2008
675
4
148
Artık Günümüzde Hazır Programlarla Trojen Oluşturmak popüler hale geldiği için Antivirüslere çok kolay yakalanıyor Antivirüsün imza tabanında yer almasa bile çalışma yapıları benzediği için Heuristic olarakta Yakalanma ihtimalleri oldukça yüksek bu yüzden artık FUD işlemleri ve daha Komplike yapılarla virüsler hazırlamak gerekiyor buda bir takım donanımlara sahip olmak demek, Başlangıç seviyesinde olanlar için burası biraz göz korkuta bilir ama emeksiz yemek olmuyor malesef

olympos_

Katılımcı Üye
3 Nis 2022
554
1
163
Herkese merhaba dostlar trojen oluşturma da sorun yaşıyorum malesef günümüzde veil her virüs programına yakalanıyor kullanabilceğim tavsiye ettiğiniz benzer bir program varmıdır...
iyi günler...
Maalesef insanlar ogrendiği her tool u virustotale atiyor ve virüsun yakalanmama gibi şansı kalmıyor ve eger sen virüsü fudlamazsan antilere yakalanırsın eger adam akıllı sekilde yapmak istiyorsan yazılim dili öğrenmelisin

Y4B4NC1

Katılımcı Üye
6 Ara 2022
450
7
210
Windows için rat yazacaksan C# temelini öğren daha sonrasında C# socket programlama ile ilgili araştırmalar yapıp kendi ratını yazabilir ve bir çok antivirüsü geçebilirsin.
Antivirüs olayını sosyal mühendislik ile çok çabalamadan halledicem fakat şuan oluşturduğum trojenleri listinig yapamıyorum msfconsole da exploit olarak multi handleri kullanıyorum trojeni çalıştırdığımda bi dönüş gelmiyo başka araç kullanabilirmiyim varmı bildiğin veya sana ekran görüntüleri yollasam anlar mısın gerçi hiç bi hata mesajı almıyorum

PS1K0

Uzman üye
6 Ağu 2015
1,143
14
root@kali
Antivirüs olayını sosyal mühendislik ile çok çabalamadan halledicem fakat şuan oluşturduğum trojenleri listinig yapamıyorum msfconsole da exploit olarak multi handleri kullanıyorum trojeni çalıştırdığımda bi dönüş gelmiyo başka araç kullanabilirmiyim varmı bildiğin veya sana ekran görüntüleri yollasam anlar mısın gerçi hiç bi hata mesajı almıyorum
daha önceden linux üzerinden hiç rat kullanmadım aynı zamanda önermiyorum da. çünkü genelde hepsi konsol uyguluması oluyor ve konsol uygulamaları her ne kadar havalı gözükse bile özellikle çoklu bağlantı aldığın bir RAT uygulamasında GUI yani arayüzlü uygulamalar kadar verimli değiller. bundan dolayı şuan windows üzerinden quasar rat kullanmanı öneririm. github da temiz linki var.

Y4B4NC1

Katılımcı Üye
6 Ara 2022
450
7
210
daha önceden linux üzerinden hiç rat kullanmadım aynı zamanda önermiyorum da. çünkü genelde hepsi konsol uyguluması oluyor ve konsol uygulamaları her ne kadar havalı gözükse bile özellikle çoklu bağlantı aldığın bir RAT uygulamasında GUI yani arayüzlü uygulamalar kadar verimli değiller. bundan dolayı şuan windows üzerinden quasar rat kullanmanı öneririm. github da temiz linki var.
Teşekkür ederim dostum windows kurup bir göz atıcam...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.