Trojan Virüsünü Dinleyememe

Brad65

Yeni üye
28 Eyl 2019
16
9
bende nedense trojanı dinlemiyor 2 gündür aradım taradım hiçbir yerde çözümü yok ne ağ içinde ne ağ dışında hiçbir şekilde trojanı dinlemiyor ip adreslerim ağ içinde local ağ dışında şahsi ip mi girdim ama olmuyor virtual box kullanıyorum virtual boxdaki ayarlım nat network ikiside birde windows sanal makinede var oda nat network aynı ağda olduğu anlaşılsın diye ama aynı ağda olduğu halde ağ içinde trojanı dinlemiyor dedim belki sanal makinede sorun vardır ana windowsa trojanı attım ama orda da hiç bir şekilde dinlemiyor msfconsole de sessions açılmıyor trojanı hem fatratta yaptım hemde veil trojan oluşturdum ama ikisindede aynı sorun oluyor neyden kaynaklanıyor anlamış değilim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.