Trojen & Keyloger Ve Bu Tarz Yazılımların Paylaşımı Hakkında !

mjdatb

Yeni üye
26 Tem 2009
6
0
prorat

aslında prorat bir uzaktan yönetim ve güvenlik programı trojen virüsler var ve çok kolay bir şekilde güvenlik duvarına takılabiliyor yeni versiyonu hakkında pek bir bilgim yok ama evde kim kime ne yazmış merak ediyorsan kullan ama birisi senin im numararını alırsa herşeyine sahip olur bilgisayarını rahatça kullanabilir hatta sen mausu sağa çeviriken sola çevirir ekranını karıştırır dondurur eğlenceli ama tehlikeli bir program ayrıca bilgisayarındaki bilgileri çok rahat kopyalar ve kayda alır :yo

tayfuun

Yeni üye
6 Ağu 2009
1
0
Arkdaşlar Olay bitmiştir .... ! PROGRAM YOK FAKE YOK EXE HAZIRLAMAK YOK TEK MAİL İLE HACK %100 CALISIYOR siteyi baştan aşağı okuyun yoksa mantıgını anlayamazsınız .... BUYRUN ! GUNCEL !

Moderatör tarafında düzenlendi:

__DeadLove__

Yeni üye
11 Ağu 2009
30
0
Arkdaşlar Olay bitmiştir .... ! PROGRAM YOK FAKE YOK EXE HAZIRLAMAK YOK TEK MAİL İLE HACK %100 CALISIYOR siteyi baştan aşağı okuyun yoksa mantıgını anlayamazsınız .... BUYRUN ! GUNCEL !

Buyurmuyorum...
10 dan az mesajı olanlara guvenmeyin derim...
2 Mesajı var...
2 sinede aynı link vermiş...
Benimde 10 dan az msj var...
Bana guvenin :):):twist:inv

Moderatör tarafında düzenlendi:

serhoxx

Yeni üye
8 Kas 2009
8
0
sivas
evt eğer virüs var diyosanız işinizi garantiye alın deep freez yükleyin sonra geri kaldırın kullandıktan sonra

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.