Çözüldü TTNET Değiştireceğim yeni internet söyleyin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
hocam şuan en iyi Superonline altyapın cidden varsa. Turknete bakmanı da tavsiye ederim sınırsız kota 100 mbps'e kadar altyapına göre internet (siteden altyapının hızını kontrol edebiliyorsun) ve taahüt yok sadece 60 tl tabi kurulum falan onlar için ek isterler belki, sitede detaylı yazıyor. ben de sikayetçiyim valla ttnetten turknete geçeceğim

Son düzenleme:

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Şu bu sağlayıcı demek yerine bulunduğunuz yerde ki alt yapıyı en iyi kim destekliyor ve müşteri hizmetleri iyiyse onu tercih etmenizde fayda var.

Greendex

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
752
3
Evinizin alt yapısına göre değişir. O yüzden Superonline ve Vodafone alt yapı sorgulama servislerine bakın. Fiber olanı tercih edin.

BossKurt1

Üye
15 Mar 2018
84
0
Türknet'e geçebilirsin. Ben oldukça memnunum. 1000 dk heryöne konuşma ve kotasız internet 64.99 TL
Üstelik internetten kayıtta ilgili alana bu Davet kodunu: DNM15VS45UYB girerseniz 1 ay bedava kullanırsın.
Taahhüt yok bir sey yok. Ttnetten taşıyorlar 1 hafta içinde

kinq23

Üye
18 Ağu 2007
136
0
Hepsinin sitelerinden bakabilirsin adresini secip ins superonline fiber destekliyodur iyi yani kullandim. Turknet bu ara konusuluyor hic denemedim kullananlara sor memnunlarsa ona gecebilirsin

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
AKN YOK
GERÇEK SINIRSIZ İNTERNET
TurkNet'te AKN yok, hiçbir zaman hızınızı düşürmeyen gerçek sınırsız ve kotasız internet deneyimi var.
Kotam bitecek derdi yaşamadan, sınırsız internete doya doya takılırsınız.
https://turk.net/
100 Mbps
YÜKSEK HIZ
HER YÖNE
KONUŞMA
TAAHHÜT YOK
İSTEDİĞİNİZ ZAMAN İPTAL EDİN

TTNET taahhüt bitsin ilk işim Türk Nete geçmek olacak :)

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
608
Aga ttnet istemiyorsun ama hipernet varsa fiber gibi birşey ben ondan kullanıyorum mükemmel birşey hipernet deniyor sanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.