TubeMate İndirme

mrtgln

Üye
18 Mar 2017
229
0
el aziz

TubeMate Android cihazınız ile video ve mp3 türünde ses dosyalarını indirmek için kullanabileceğiniz bir download uygulamasıdır. Başta YouTube olmak üzere Facebook, Google,Vimeo, DailyMotion gibi sitelerden içerik indirebilirsiniz. Uygulama içerisinden indirme işlemi öncesinde videoları ön izleme yapabilirsiniz.

Nasıl Video İndiririz?
Youtbe üzerinden istediğimiz video adını yazıyoruz video açılıyor tıklıyoruz videoya. ↓ işaretine tıklayınca video inme sayfası acılır.

[/url
]
Acılan sayfada Video kalitesini biz seçebiliyoruz.
[url=https://hizliresim.com/8NOpp7]

Seçim bize kalmış.
Ayrıca MP3, MP4 olarak da indirebiliriz onun için sadece telefonumuzda MP3 VİDEO CONVERTER isimli program play storeden indirmek lazım.

İndirme Linki; tubemate-youtube-downloader-2-4-4.apk - 6.4 MB

Alternatif Linki; İndir tubemate youtube downloader apk
(Burdan indirince, indikten sonra adını değiştir seçin ve .html silin yükleyin )

Moderatör tarafında düzenlendi:

ghostblue

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,043
0
ütopya
Program şuan çalışıyormu? Yakın zamanda bi güncelleme geldi.bu güncellemeden sonra hata vermeye başlayınca sildim. Lakin güzel uygulama. Eline sağlık makale için..

qunJacks

Uzman üye
17 Ocak 2016
1,297
3
Diyarbakır
Beyler mp3 e çevirmek için uğraşmaya değmez bence. Konuyu baltalamak gibi olmasın ama SnapTube uygulaması var bu tasarımın aynısı ondada var ve direk mp3 olarak indirme yapabiliyor bilginiz olsun.

Eline sağlık (istersen yorumu kaldırırım)

mrtgln

Üye
18 Mar 2017
229
0
el aziz
uğraşmak yok direk mp3 tıklıyorsunuz oluyor

Eline sağlık abi... Müzik ruhun gıdasıdır. :D

Program şuan çalışıyormu? Yakın zamanda bi güncelleme geldi.bu güncellemeden sonra hata vermeye başlayınca sildim. Lakin güzel uygulama. Eline sağlık makale için..

Evet olmazsa haber ver yardımcı olurum

Ellerine sağlık yararlı :)

teşekkür ederim :)

kendim kullanıyorum gayet güzel ve başarılı bir program.

Beyler mp3 e çevirmek için uğraşmaya değmez bence. Konuyu baltalamak gibi olmasın ama SnapTube uygulaması var bu tasarımın aynısı ondada var ve direk mp3 olarak indirme yapabiliyor bilginiz olsun.

Eline sağlık (istersen yorumu kaldırırım)

yüzbasım eleştiriye acıgız kaldırmayın yorumu. :)

teşekkür ederim

ellerine sağlık

teşekkürler

Ellerine sağlık yararlı :)

Teşekkürler devami gelecek

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.