Tüketen değil Üreten millet olmalıyız

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Selamun aleyküm kardeşlerim abilerim

Bir çok İsrail malı şimdi İsrail malı diye de kullanmayalım diyorlar tamam eyvallah Müslüman kardeşim ölmesi için gidiyor o paralar

ama şuna takılıyorum bunlar ancak KULLANMAYIN diyorlar ama icraat gelince ÜRETMEK YOK

bizler de sağlam üreten bir millet olmalıyız ki ancak İSRAİL MALI kullanmayın deyin

ve TORKU gibi Devlet ve milli mallar daha çok marketler de öne çıksın ve onları kullandırmaya bilinçlendirelim

VE dileğim şu ki marketler de TÜRK Malları öne çıksın ki

anlayalım ona göre kimin kime ait olduğunu bilelim

ÜLKE BARKOD KODLARI

Food-Info.net : Barkod numarasına bakarak bir ürünün, hangi ülkeye ait olduğunu belirleyebilir misiniz?

Dünyadaki tüm markalar | Hangi marka hangi ülkeye ait?

Ülkelerin Markaları Hangi Marka Hangi Ülkenin | Eğitim İçin

Sinyos

Yeni üye
18 May 2016
25
0
Aynen katılıyorum

Türkiyenin 869 barkod numarası
Ürünler Türkiye:
– Aselsan, Kütahya Porselen, Arzum, Casper, Beko, Arçelik, Eti, Dimes,
– Ülker, Demirdöküm, Dyo, Kiğılı, LC Waikiki, Mavi, DeFacto, Saray,
– Efes Pilsen, İpekyol, General Mobile (Amerika’da kurulmuş olan bir Türk şirketi) , Trident, Şişecam, Şölen, Sarar,
– Vestel, Niksar, Erikli, Banvit, Avea, Turkcell, Altınyıldız, Sütaş, Paşabahçe.

Purpolesse

Katılımcı Üye
23 Nis 2015
741
0
Antalya
Bu ülkede ne zaman yetenekli bilimci yada herhangi biri çıksa ya Uçak kazasında ölür ya banyo yaparken boğulup ölür, şofben patlar ölür anlaşılan o ki Türkiyenin gelişmesini istemiyorlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.