Türk-Altay v3.0 [PC ve Mobil İçin Gelişmiş Site Hack Programı] |Çeşitli Hack Araçları - PC/Android|

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

versen5656

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
3,372
7
eline saglık hemen sabite alınmalı :D

birde mobılı geliştirirsen sevinirım bırazdaha

hocam birde linux için yazsanız olmazmı? kali

Son düzenleme:

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Hocam ben Brute Kullanmam Ama KeyLo99 Un Diye Deneyeyim Dedim
İlk brutede 9-10 Site Buldu Ama Hepsinin Şifreleri Yanlıştı

Ama Tabi Çin Seddin İn Yapımı kadar emek var onu görebiliyorum ellerinize sağlık komutanım :)

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,257
144
93
root@kali:~#
Mobil olanı yapmanız tek kelimeyle devrim oldu. Helal olsun. En çok takdir ettiğim proje gerçekten. Allah daim etsin hocam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.