Turk Hack Team Bayramlaşıyor

'Halaskâr

Kıdemli Moderatör
4 Ara 2020
1,272
2
1,158
Midgard
Tüm TurkHackTeam ailesinin Ramazan (Şeker) Bayramını en içten dileklerimle kutlar, Allah'ın bizi, sevdiklerimizi, vatanımızı ve milletimizi nice bayramlara, birlik ve beraberlikle kavuşturmasını dilerim...🤲🤲🤲..
Sevgiyle kalın...❤️❤️❤️🇹🇷

who.rdl

Katılımcı Üye
17 Nis 2022
449
263
@MuammerCan Kader ortağım.
Değerli üyelerimiz bir Ramazan ayını daha geride bırakmış bulunmaktayız,
hepinizin bayramını tebrik ediyor, ailenizle birlikte huzurlu ve sağlıklı bir bayram geçirmenizi diliyorum.

Konu hep beraber bayramlaşabilmemiz için açılmıştır. Bayramınız Mübarek Olsun, Esen Kalın.
Oruç tutanların Orucunu Rabbim Kabul etsin :) bir Ramazan-ı geri de bıraktık ve Bayramınız kutlu olsun THT❤

wqr0z

Üye
7 Kas 2021
72
34
20
Göklerde bir yerde.
hepinizin bayramını tebrik ediyor, ailenizle birlikte huzurlu ve sağlıklı bir bayram geçirmenizi diliyorum.

Konu hep beraber bayramlaşabilmemiz için açılmıştır. Bayramınız Mübarek Olsun, Esen Kalın.
Teşekkürler hocam sizinde ve tüm forum üyelerinin bayramı mübarek olsun

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,324
6
361

Bayramınız Mübarek Olsun ve bütün THT üyelerinin Bayramı Mübarek Olsun Amin.

leon311

Katılımcı Üye
20 Kas 2021
396
2
124

Bayramın mübarek olsun kardeşim

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,039
7
1,069
17
Konya Ovası Askeri Tesislerinde

Bütün İslam aleminin Ramazan Bayramı kutlu olsun
Bakara Suresi, 59. ayet: Ama zulmedenler, kendilerine söylenen sözü bir başkasıyla değiştirdiler. Biz de o zalimlerin yaptıkları bozgunculuğa karşılık, üzerlerine gökten iğrenç bir azap indirdik.
Zulemedenlerin sonunda yakındır!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.