Turk Hack Team Benim İçin Çok Yararlı Oldu...

IReauqionelL

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
428
0
Kardo araştırmayı seven biriyim yazılım öğrenmek istiyorum yani ben bu işe temelden başlamak istiyorum biliyorum fare olmadan çuval dibi kesilmez ama ben temelden başlayıp sizler gibi bir noktaya gelmek istiyorum bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim ve dua ederim
Kardeşim senin skypen var mı var ise ekle semih0647 sana bilgiler veririm. 0 dan başlayıp benden bilgili yapmaya calısırım seni.

Siray3t

Yeni üye
21 Eki 2010
13
0
Bak sen beni dinle hackerım falan demeden önce otur adam gibi ingilizce ve programlama bilgilerini iyice geliştir sakın biliyorum deme. Yine de sen bilirsin yada böyle takılmaya devam et ama temelin çok sağlam değil ben sana söyleyeyim.

TN Flames

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
677
0
34 İSTANBUL
Ben hackerim derken haha. Kendini kanıtla tam olarak. Bu forumda o cümleyi kullanan kişiler çok var brute force ile siteyi düşürüp indexi basıyorlar sonra ben hackerim. İnşallah brute force kullanmıyorsundur. Benim içinde yararı oldu bu koca yürekli formun. Grafikerliğe ilgim daha fazla arttı. :)

IReauqionelL

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
428
0
Bak sen beni dinle hackerım falan demeden önce otur adam gibi ingilizce ve programlama bilgilerini iyice geliştir sakın biliyorum deme. Yine de sen bilirsin yada böyle takılmaya devam et ama temelin çok sağlam değil ben sana söyleyeyim.
Kardesim zaten ben web hackdan önce programlamaya önem veriyorum. Programlarımda vardır paylaşıyorum forumda.Anlıyorsan programları kontrol edip inceleme yaparsın. Ben kimsenin dedigi ile yola cıkmıyorum.Sadece fikir ve bilgi alıp tum bildiklerimi birleştiriyorum. Bu sekilde ogrendim bunları.

IReauqionelL

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
428
0
Ben hackerim derken haha. Kendini kanıtla tam olarak. Bu forumda o cümleyi kullanan kişiler çok var brute force ile siteyi düşürüp indexi basıyorlar sonra ben hackerim. İnşallah brute force kullanmıyorsundur. Benim içinde yararı oldu bu koca yürekli formun. Grafikerliğe ilgim daha fazla arttı. :)
Brute force boş zamanlarda site düşsün diye kullanıyorum. Normalde site açıgını bulup saldırıyorum. Brute force zaten hedef siteye saldırmıyor. Genellikle Python ile yaptıgım yazılımlarla hacklemeye calısıyorum. Eger kendi programlarım ve yazılımlarım işe yaramazsa o zaman tavsiye eden programları kullanıyorum. Ama genellikle kendi yazılımlarım ile saldırıyorum.

IReauqionelL

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
428
0
Hacker Değilsin Defacersin Kardeşim.
Sadece site hacklemiyorum kardesim. Elimden geldigince siteleride hacklemeye calısıyorum. İlk olarak darcomet ile başladım pc hacklemeye. Genellikle pc ipsini alıp saldırıyorum. Ama arada darcomet ile pcleri kontrol etmeye calısıyorum kardesim.

Siray3t

Yeni üye
21 Eki 2010
13
0
Kardesim zaten ben web hackdan önce programlamaya önem veriyorum. Programlarımda vardır paylaşıyorum forumda.Anlıyorsan programları kontrol edip inceleme yaparsın. Ben kimsenin dedigi ile yola cıkmıyorum.Sadece fikir ve bilgi alıp tum bildiklerimi birleştiriyorum. Bu sekilde ogrendim bunları.

zaten inceledim programlarını, helal sana

TN Flames

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
677
0
34 İSTANBUL
Brute force boş zamanlarda site düşsün diye kullanıyorum. Normalde site açıgını bulup saldırıyorum. Brute force zaten hedef siteye saldırmıyor. Genellikle Python ile yaptıgım yazılımlarla hacklemeye calısıyorum. Eger kendi programlarım ve yazılımlarım işe yaramazsa o zaman tavsiye eden programları kullanıyorum. Ama genellikle kendi yazılımlarım ile saldırıyorum.

Bir gün paylaşırsın artık yazılımınıda daha fazla kişi yararlanır. Bu arada umarım ki beni yanlış anlamamışsındır :)

Siray3t

Yeni üye
21 Eki 2010
13
0
Eywallah kardesim .Bu arada amacını soyler misin merak ettim söyleyecegim dedin :D

hacı amacım sana bir şey bilmediğini göstermekti. Burada bir şey bildiğimi iddia etmiyorum ama sahiden bilenleri yakından tanıdığımdan dolayı konuşabiliyorum. Sana gerçek isim vermeyeceğim ama underground'da 2 tane isim verebilirim: agd_scorp, ZeroTolerance. Araştırsan kim olduklarını bulursun zaten.

Siray3t

Yeni üye
21 Eki 2010
13
0
reflected xss, stored xss, dom xss bunların ne demek olduğunu biliyor musun bare? Darkcomet'te neden karşı IP'yi alma gereği duyuyorsun?

IReauqionelL

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
428
0
reflected xss, stored xss, dom xss bunların ne demek olduğunu biliyor musun bare? Darkcomet'te neden karşı IP'yi alma gereği duyuyorsun?
Biliyorum ama reflected xss'den cok fazla anlamıyorum. Karşıdakinin İP sini almıyorum. Ben darcomet olmadan pclerden bahsediyorum onlarınkini alıyorum.

IReauqionelL

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
428
0
hacı amacım sana bir şey bilmediğini göstermekti. Burada bir şey bildiğimi iddia etmiyorum ama sahiden bilenleri yakından tanıdığımdan dolayı konuşabiliyorum. Sana gerçek isim vermeyeceğim ama underground'da 2 tane isim verebilirim: agd_scorp, ZeroTolerance. Araştırsan kim olduklarını bulursun zaten.
Birşey bilmiyorum demi kardeşim.. Saygı duyuyorum düşüncene. Agzımı acmak istemiyorum..

IReauqionelL

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
428
0
Ayrıca bu senin fikrin. Benim birşey bilmedigimi göstermez bu sorular. Ve sordugun soruların sadece 2 tanesine cevap vermedim. O da windowstan anlamadıgım icin.

Siray3t

Yeni üye
21 Eki 2010
13
0
Birşey bilmiyorum demi kardeşim.. Saygı duyuyorum düşüncene. Agzımı acmak istemiyorum..

seninle ters gitmek istemiyorum ama sorduğum soruların %80'ıne cevap verememiş %20'sine seyrek cevaplar vermiş durumdasın. Nasıl bu kadar kör olabilirsin? İstiyorsan bu konuyu detaylı şekilde tartışırım seninle.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.