\\turk hack team index//

1453fetih

Uzman üye
31 Ara 2015
1,259
1
Hayırlı geceler tht ailesi baştan aşşağıya editlediğim index'i sizinle paylaşmak istedim indexten bir görüntü.

lW7gNB.png

İndex kodları : Turk Hack Team index - 9333162f
Bir diğer index bunuda sıfırdan yazdım : TURAN INDEX - 88ee471a

Görüntü :
DdMv1y.png

Not : matrix ve bayraklar gift'dir.

Son düzenleme:

Byzikenzi

Üye
13 Eki 2015
181
0
Ellerine sağlık ikisi de mükemmel ama ilkinde was here 1453fetih yazan yeri seçip sağ click yapınca hacked by gandalf çıkıyor belki gözünden kaçmıştır.

1453fetih

Uzman üye
31 Ara 2015
1,259
1
Yüreğine sağlık kardeşim

Teşekkürler dostum.

Güzel Olmuş Arşive Alıyorum ;)

Teşekkürler dostum.

Ellerine sağlık ikisi de mükemmel ama ilkinde was here 1453fetih yazan yeri seçip sağ click yapınca hacked by gandalf çıkıyor belki gözünden kaçmıştır.

Aynen gözümden kaçmış onunla baya uğraşmıştım arka plan yazılar sitenin başlığının yanındaki türk bayrağı felan baya yormuştu editliyorum şimdi uyarın için sağol.

Elve sagliq cox gozel olmus Valla :)

Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.