Türk Hack Team Müzik

praturs

Üye
5 Şub 2011
171
1
Selamlar sevgili abilerim, ablalarım, kardeşlerim dostlarım

Baştan sona yazımı değiştiriyorum arkadaşlar size daha iyi bir açıklama sunayım.

Müzik bir insan üzerinde birden farklı bir çok etki bırakabilir. Korku filmlerinde o gerilim müzikleri olmasak korkarmıydık o kadar?
Müziksiz bir dünya düşünmenizi istiyorum. Hiç bir nota yok. Üzüldüğünüz de hiç dinleyebileceğiniz bir şarkı yok. Mutlu olduğunuz da dinleyebileceğiniz.
Bazı kişiler bunun gereksiz olduğunu söyledi fakat Türk Hack Team gibi bir kuruluşun kesinlikle bir Müzik ekibine ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

Ekipte bulunabilmesi için kişinin her hangi bir müzik programına hakim olması yeterli hatta bu konuda ders veya yardım almak isteyenler de yazabilir.

Kendi kullandığım programlar aşağıda yazılı arkadaşlar.
Müzik ile THT Dünyasına katkıda bulunmak isteyen arkadaşlar benimle iletişime geçebilir.

Son düzenleme:

TreDHACK

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
723
0
Yapın Ama Melodiye Değil Söze Ağırlık Verin Antin Kuntin Sözler Olmasın :D

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Bunu size nasıl ulaştırmamı istersiniz Youtube? SoundCloud? veya farklı bir program?

Aslinda bize ulastirmaniza da gerek yok.İsi yasallastirmaktansa direk yayinlamak mantikli...Ama yine youtube kanalinizdan yayinlar burada paylasirsiniz.Cok iyi cikarsa yine facebook sayfamizda paylasilabilir mesela

Ama şu var acikcasi cikis cukus rap muzikler var o tip olmasindan ziyade gercekten kaliteli olmasi da gerekir acikcasi.

Simdiden emeginiz icin tesekkur ediyorum cunku basit bir sey olmadigina inaniyorum.Basarilar dilerim :)

praturs

Üye
5 Şub 2011
171
1
Aslinda bize ulastirmaniza da gerek yok.İsi yasallastirmaktansa direk yayinlamak mantikli...Ama yine youtube kanalinizdan yayinlar burada paylasirsiniz.Cok iyi cikarsa yine facebook sayfamizda paylasilabilir mesela

Ama şu var acikcasi cikis cukus rap muzikler var o tip olmasindan ziyade gercekten kaliteli olmasi da gerekir acikcasi.

Simdiden emeginiz icin tesekkur ediyorum cunku basit bir sey olmadigina inaniyorum.Basarilar dilerim :)

Değişik bir şey bekliyor sizleri en kısa zamanda projeyi elinize ulaştırmaya çalışıcam iyi günler :)

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
oooo harika olur ama şöyle baya iyi olmalı ki çoğu inro'da kullanılabilsin introları izle ona göre yap istersen

Burdan RAPCİ arkadaşlara sesleniyorum söz lazım olabilir :)

02d3

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,581
1
LA
Trapstyle olacak galiba ? Güzel olabilir ama uyduruk birşey olmasın, hızlı yapmaya çalışma iyi yapmaya çalış.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.