Turk Hack Team TTnet Tarafından Engellenmiş ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Troy0

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
281
0
Esenyurt
[SIZE="4[COLOR="Yellow [URL="https://tik.lat/zi65Y"] http://resimag.com/p1/6fe757fbee.jpeg[/URL]
Özel Aile Koruması Oldugu Halde 2 yıldır Girdiğim Ve Sorunsuz Bilgi Alışverisi Yaptıgım Tht
17.33 12.11.2018 Tarihinde Birileri Tarafından Raporlanarak "Güvenli İnternet Hizmeti" adı altında,
VPNsiz THT'ye Giriş Yapılmıyor Çoğu Kişi Bu Durumdan Muzdariptir Ne Yapılabilir ? Üstlerim [/COLOR][/SIZE]​

Rapture

Kıdemli Grafiker
16 Eyl 2018
3,585
1,424
Black Sheep
Ttnetteyim ve öyle bir sorunla karşılaşmıyorum? Aile paketinden olabilir sizde. Normal paket alın. Güvenli internet paketi alırsanız giremezsiniz tabi.

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,426
320
Aile profili kullananlar, itiraz linkinden iletişime geçip durumu bildirebilir. Telekom maalesef bu gibi durumlarda site yönetiminin başvurularını dikkate almıyor, bu durumdan mağdur olanların itiraz edip durumu bildirmesi gerekiyor belli bir sayıya ulaşılırsa tekrar değerlendirme yapacaklardır.

Quey87

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
415
10
Texas
Bendede oluyordu 1-2 aydır fakat son 2-3 gundur vpnsiz girebiliyorum çok şükür xd

WM06

Uzman üye
31 Ara 2015
1,134
0
Normal profil alın pcye program koyun daha iyi.

Spy programları oluyor.

Rapture

Kıdemli Grafiker
16 Eyl 2018
3,585
1,424
Black Sheep
"Güvenli" olduğu için hack platformlarına izin vermeyebilir doğal normal paket kullanıyorum her yere girebiliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.