TÜRK [MehCaN]

ZeuLuS

Katılımcı Üye
19 Nis 2016
296
0
NEREYE
Bu nasıl bir forum ya kendi görüşümü paylaşıyorum siliyorsun kendini küçük düşürüyorsun sonra niye sildin dediğimde uyarı atıyorsun. Seni nasıl grafiker yapmışlar anlamadım valla.Ben senin yaptıklarını tek elimle yapyom. (api nolu uyarı atma)

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
8
Bu nasıl bir forum ya kendi görüşümü paylaşıyorum siliyorsun kendini küçük düşürüyorsun sonra niye sildin dediğimde uyarı atıyorsun. Seni nasıl grafiker yapmışlar anlamadım valla.Ben senin yaptıklarını tek elimle yapyom. (api nolu uyarı atma)

kendine tasarım olarak bir beyin yap bakar bakar yakarsın

TiqReGo

Uzman üye
14 Tem 2015
1,452
0
Yaşamıyorum

Başkalarına atıp tuturcağına kendi yaptıklarını paylaş ki mallesef oda yok anladım senin gibiler forumda çok gördüm geçen sene az ban yemediler dikkat et bir tane daha kafana isabet etmesin Sonra ban felan yersin

ELLERİNE SAĞLIK GÜZEL OLMUŞ :RpS_thumbsup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.