Türk Ordusunun Gücü 2020

fedayi

Yeni üye
30 Ocak 2009
42
0
dostum ben MKE calıstım ve orayı bıterdıler silah sanayisinde dışarı bağlıyız biz savaşcı 1 ırk'ız gücümüz bundan geliyor yoksa Türk özel harekatcıların kafalarına çuval gecirildinde TSK neredeydi? neden abd ye nato verilmedi İncirlik hava üssü neden kapatılmadı daha hala kullanıyorlar abd conileri 2 tepki oldu ama 2side maddi amaçlı 1 metel fırtına kitabı çıktı 2 kurtlar vadisi ırak ama ne oldu herşey unutuldu daha hala fesfutt tarzı yemek yıyıyor gencler cook üzülüyorum:(

zerali

Yeni üye
2 Mar 2009
9
0
türk ordusunun büyüklüğü göz addı edilemez ama bizden iyileri geçmemiz için çalışmamız lazım

sezarsezar

Yeni üye
1 Nis 2009
33
0
Bu kabiliyetler komsu ülkelere korku veriyor ama durmamak ,cok calısmak lazım

düşman uyumuyor calısıyor, bizde durmamalıyız

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Türk Ordusunu Yıkabilecek Bir Ordu Varmı? Ben Göremiyorum :) Bu Vatan Bütündür Bölünemezz.. GüzeL PayLaşım eLine Sağlık Dostum..;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.