Türk Ordusunun Gücü 2020

KADIRGA

Katılımcı Üye
22 Ara 2009
369
0
Kiev / Ukrayna
Bizin ordumuz çok güçlü ve dünyaın en güçlü orduları arasında ancak bizim asıl savaş başarımız ALLAH'a olan inancımızdandır haberiniz ola.

AKėLa1

Kıdemli Üye
15 Eki 2009
4,733
1
Mersin
Güzel Paylaşım Teşekkürler...

A1dgYwWEJV.gif

uzmanerdem

Yeni üye
17 Ocak 2010
1
0
Ben biraz da olsa işin içinden biri olarak :
Devletlerin başka devletlere karşı oynadığı iki koz vardır.
1) parasal güç
2) askeri güç
yakın zamanda gerçekleşen bütün diklenme ve dış ülkeleri baskı altına alan güç sizce nedir?
Askeri gücümüz her geçen gün amerika ve israil için çok önem arz ediyor.
Bizi yanlarında tutmak istiyorlar .
Amaç ise ortadoğuda projesi araştırın lütfen.
Sürekli silahlanıyoruz ve hangi ülke silahlamayın diyor .
Roketsan sürekli füze ve sistemleri üretiyor hangi ülke dur diye biliyor.
Güçlü ordu güçlü türkiye
saygılarımla

uzmanerdem

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
İkinci dünya savaşında Japonyadakilerde öyle demişti ama Amerika nagazakiye Bir tane nükleer attı hala sakat doğuo çocukları ve Şunlarıda eklemek istiyorum biz güçlüyüz demeyin niyemi o gösterilen fotoğraflarının çoğu dışardan alınanlar ayrıca o eski iman gücüde bizim askerimizde olduğuna inanmıyorum orduda namaz kılmak yasak asker dinden imandan haberi yok şİMDİ Bana biri söylesin kim askere gitmişte içki içmeden yapmış kötü yerlere gitmemiş pazarları biraz gerçekçi olalım benim içinde sadece bir ümit var bizim insanlarımız sadece zora geldiğinde ölmeyi göze alırlar eğer olaki bi savaş çıksa biz ölmeye gideriz ama İsrailin abd nin ingilterenin bizi savaşla anadoludan atamadıklarını anladıklarını ve bizi Dinden kopararak burayı elimizden alacaklarını anladılar ve dikkat ediyorum ülkemizde gençler yozlaşmış hangimiz gerçekten bir müslüman gerçekten bir türk gibi olabiliyoruz o yavuzun o kanununin dönemindeki gibi askerler olabiliyoruz..

alipasahacker

Yeni üye
5 Şub 2010
19
0
arkadaşlarlar türk askerleri çok güçlüdür ve çok tecrübelidir fakat başlarda ergenokon olduğu için tamamen gelişemiyoruz.balyozu duymussunuzdur.eğer o olsaydı belkide suan bu cümleleri yazamıor olabilirdim

hulk336

Yeni üye
22 Kas 2009
1
0
arkadaşlarlar herkes tutturmus atom bombasi atarlar biteriz diye.kolay mi o is?radyoaktif bulut, bir ruzgar esse israile rusya ya ya da avrupa ya gidebilir.oyle olursa da onlar da bos durmaz ..

krhacker

Uzman üye
31 Mar 2008
1,019
0
arkadaşlar belki bilmeyeniniz vardır dünyanın en güçlü kara kuvvetlerine sahip ülkedir türkiye.Bakın en büyk demiyorm en güçlü K.K sahip ülkedir.Çünkü babam albay ordan biliyorum.Eğer şu an savaş çıksın savaşın çıktığı yere yakın birlikler olarak direk 750 bin asker indirebilir oraya sadece savaş olduğu an bu kdar sayı düşünün bide byük bi savaş olduğunu.Tabi hiçbirimiz istemeyiz böyle bi savaşa girmeyi insanların ölmesini istememyiz.

katılıyorum arkadaşım

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
Aslında Abd nin ingilterenin vs devletlerin teknolojisi 1. dünya savaşındada bizden çok fazlaydı yani bu nükleer olayı yani ozamanda nükleer yoktu topu füzesi vs i vardı bizim ordumuzun halini biliyorsunuz ozamanlar yani bu işler tabiki teknoloji ile oluyor ama bu teknolojiye boynunu eğecek bir millet değil türk milleti biz arap değiliz yada bir japonya değiliz tamam tembeliz gelişmeyiz ama vatana girilmesine izin vermez sadece asker değil çocuklar bile bunu ister

Dünya hep bir denge gibi kavimler göçünde biz onlardan üstündük orta çağda biz onlardan üstünden kavimler göçünden önce onlar bizden üstünde yani bi biz üstün oluyoruz bir onlar SOn olarak onlar güçlü ve bu dengeyi yakın yüzyıllar içinde biz bitiricez allahın izniyle niyemi çünkü abd ıraka girdi afganistana girdi bu yani sadece petrol için diil abd rusyanın dibini boşaltıo ve siz düşünün iki büyük devlet birbirini yiyip bititrse biz bu işten pay çıkarırız ve sanıyorumki biz ancak bu şekilde kendimize geliriz

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.