TÜRK yapımı hacker dizisi//efsane gözüküyor

1453fetih

Uzman üye
31 Ara 2015
1,259
1
Ilk oldugu icin sacma sapan ovmem mi gerekiyor yani kotu olacagi belli

Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun anlamıyorum o kadar dar bakıyorsunuz ki hayata biri birşey yapmaya kalktığı zaman olmaz car curt nereden biliyorsun denemekten zarar gelmez.övmene gerek yok kötü fikirlerini kendine sakla(dizi daha baslamadı bile)

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Hacker Type girip rastgele tuşlara basmasaydı iyi bir şeyler gelebileceğine inanırdım belki :D

Ruo

Üye
21 Şub 2016
56
0
hocam valla tüyler diken diken oldu çok iyi mükemmel olur valla ya

BeatSnow

Katılımcı Üye
7 Mar 2016
470
5
Sonuçta piyasaya atıldıkya şahsen gurur verici bir şey. Geç olsun güç olmasın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.