Türk Yapımı "Life In Isle" Hayatta Kalma Oyunumuz

Stabil'

Üye
30 Tem 2017
126
1
Tam Heveslendim, Güzel bir oyundur sıkılıyordum oynarım diycektim SS'leri Gördüm...

Low Poly grafikli , Unturned tarzı bir oyuna GTA 5 grafiği mi yapmamızı bekliyordunuz?
Beğenmiyorsanız , kimse de sizi oynamanız için zorlamıyorsa oynamanız için ortada bir sebep yok.
Grafiklerimizin harika olduğu konusunda hiçbir iddiamız yok ama oyunları grafiklerine göre değerlendirenler olarak, bu oyunun ne kadar satacağını hepiniz göreceksiniz ve bütün satış istatistiklerini bu konuda güncel olarak paylaşacağım.

Fakat Low Poly'nin ne olduğunu bir araştırırsanız cahil kalmamanız adına çok iyi bir adım atmış olursunuz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.