Turkahckteam Logosu ve Alanya Belediyesi Logosundaki Şaşırtıcı Benzerlik ?

ziar123

Katılımcı Üye
1 Eyl 2008
303
2
GELDİM BEN ?
DyXyG6.png

Bu kuşların herhangi bir anlamı var ben mi bilmiyorum yoksa alıntı mı yapıldı şaşırtıcı bir benzerlik var:RpS_mellow:

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Çok benziyormuş.Harbiden.
Arkadaşım saçmalamayı bırak.Çift Başlı Kartal Selçuklu Devleti'nin simgesidir.Ve Türk Simgesi olarakta kullanılır.Bizimki de ona hitaben yapılmış.

ziar123

Katılımcı Üye
1 Eyl 2008
303
2
GELDİM BEN ?
Zaten kuşların anlamını bilmiyormuş ne diye saçmaladın vs. diyorsunuz anlamadım sormuş zaten anlamını

Çok güzel bir söz var bilmemek değil öğrenmemek ayıp, ben burdaki benzerliği gördüm ve anlamını sordum bilsem zaten soru sormam eski bir üyeyim konu kasacak halim yok mesaj kasmak için tepki yağdırmayın. Lütfen güzel okuyun

Ek

Dostum anlayışım için teşekkür ederim

Son düzenleme:

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Kardeşim kusura bakma biraz ağır yüklenmiş olabiliriz.Ancak böyle konular çok olunca artık millet de bir yerde nokta koymak istiyor.Umarım anlamışsındır.Hayırlı günler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.