türkçe virüs yapma programı

cesur22

Yeni üye
12 Ara 2007
2
0
bizler insanlara yardım edceğimize zarar veriyonsak kusura bakmayın ama hayvanları daha çok seviyorum bu vermiş olduğunuz paylaşım benim kanımca yanlış

TAHRAN

Katılımcı Üye
22 Nis 2009
413
0
Artvin
hocam elleriniz kollarınız dert görmesiz böyle programlar arıyordum ilaç gibi geldi sagolun emege syagı selametle sagolunnnnnnnnnnnnnnnn

pars_turk

Katılımcı Üye
12 Ara 2007
405
5
arkadaşlar kendi bilgisayarınızda denemeyin, ben dll dosyalarını silmesi için virüs yaptım, kendi bilgisayarımda calıstırdım, bilgisayar bi tuaf oldu, bende orjinal xp cd sini takıp onardım öyle geçti,

bu arada bende nod32 var, bu yaptıgım virüsü algılamadı,

haklısın virüsü bende de algılamadı bende ESET kullanıyorum Ayrıca sırf virüs için 4 program daha kullanıyorum onlar da bulamadı bunlar virüs mü emin değilim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.