Turkcell 3 g vınn port açma nasıl

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
bazı modelleri destekliyor port açmayı.Ama bazılarıda sadece statik ip alman gerekiyor port açman için 5tl fazla ücret veriliyor statik ip adresi için ondan sonra açabılıyorsun istediğin portu.Eğer modemin destekliyorsa port açmayı şu işlemleri yaparsan port açılacaktır.

Herhangi bir internet tarayıcısını aç modemin ağ geçidi yaz.gelen ekrana yönetici şifreni gir.Öncelikle güvenlik duvarını kapat(port açman için bunu yapman gerekiyor) daha sonra sanal sunucu menüsü olacak oraya tıkla.gelen ekranda sol tarafta port yönlendirilecek cihazin ip numarasını girebileceğin bir bölüm var orayı doldur.Onun hemen karşısında ise hangi portu açacağın bölüm var orayada açmak istediğin port numarasını gir ve tamam butonuna tıkla.Açtığın port numarası aşağıda liste halinde gözükecektir zaten.Gerekli portları açtıktan sonra ''Uygula'' butonuna tıkla.Daha sonrada parametrelerın dogrulandıgı bi ekran çıkacak 3-4 saniye bekle ve ''tamam'' butonuna tıkla tamamdır.

Bu işlemleri yaptığın halde port açılmıyorsa wın cihazın desteklemiyordur.ve statik ip alman gerkiyor.

zeroero

Üye
15 Şub 2011
58
0
? ben vınn hattına 128 lik hatta tl yükletiyorum port açmak için bir ek çaba sarf etmiyorum port listen'e bastığım gibi port açık hale geliyor bu kadar kolay :) Eski vınn ve hatlarda bi problem yok :)
uygun olduğunuzda teamviewerden bakayım olmazsa eğer vınn ve hattı satabilirim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.