turkcell mi turktelekom mu kablonet mi

mhmt44

Üye
3 Nis 2016
249
0
hem turkcellin hem hem turktelekomun hemde kablonetin altyapısı var hangisini almalıyım ?
turkcell(adls)
turktelekom(adls)
kablonet(fiber)
her yönüyle bakarsanız hangısı iyi

BiMoNeS

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
384
0
İzmir
Turktelekom kadar lanet bir firma görmedim. Bir hafta internet gitti, hiçbir irtibatta bulunmadılar. Ne indirim yaptılar ne de özür dilediler. Bu yüzden Turkcell'i öneriyorum.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Efso'dan şaşmam ben. TürkTelekom candır. Herkes şikayetçi olduğu firmayı karalar. Yani demem o ki olumsuz şikayetlere bakarak seçim yapma. Git kendin araştır derim. Çünkü düşün :

A kişisi TürkTelekom kullanıyor ve beğenmiyor.
Ve bu A kişisi TürkTelekom hakkında kötü yorum yapıyor ve sana Turkcell'i öneriyor.

B kişisi Turkcell kullanıyor ve beğenmiyor.
Ve bu B kişisi Turkcell hakkında kötü yorum yapıyor ve sana Türknet'i öneriyor.

C kişisi Türknet kullanıyor ve beğenmiyor.
Ve bu C kişisi Türknet hakkında kötü yorum yapıyor ve sana TürkTelekom'u öneriyor.

Oldu mu sana kısır döngü :/

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592

Merhaba değerli üyemiz ben size kablo neti öneririm ama şöyle bi durum var kotayı geçtiğinizde gb başına 50 kuruş yada 1 tl gibi bir ücret ekleniyor TTNET te hız yarıya düşer Turkcell 'i bilmiyorum.

Tüm internet servisleri alt yapılarını TTNET 'ten alır siz arıza kaydı açarsanız en fazla 24 saat içinde gelir.Diğer firmalar TTNET ten randevu alır size TTNET arıza ekibi yönlendirilir, bu ekip 2 hafta sonrayada randevu verebilir 1 ay sonrayada 3 gün sonrayada. 11 yıldır TTNET kullanıyorum gece arayınca sabah 10 da geliyorlar.Herkes gelmiyor, yada geç geliyor diyor.Ben köyde oturuyorum:)

Size önerim TTNET 'tir.Saygılarımla

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
Alt Yapınızda Turkcell Varsa Türkneti Almanızı Tavsiye

Ederim ama ilk önce sitelerinden alt yapınızı sorgulayınız

60 TL sabit fiyat vardır

iyi forumlar

site linki : https://turk.net/

bro bana kuruluma gelceklerdi ne oldu acaba 1 aydır aramadılar kurcaklar bekliyorum :D
turktelekomu aradım başvurdum öğlen 12de 2 saat sürmedi kurdular gittiler .d

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.