Türkçemi nasıl geliştirmeliyim?

George Krieger

Katılımcı Üye
8 Şub 2022
461
122
Aga ben konuyu ilk gördüğümde seni ben yabancı zannettim yaw
bide isminide George koymuşsun ya😂
Ama neyse sen eniyisi kitap oku kitaplar candır.
😃 teşekkürler
Türkçe kaynaklar okuyarak olabilir Türkçe kitaplar vb vb Türkçe müzikler de gelişime yardımcı olur
Teşekkürler

Hocam şu şekilde ilerleyebilirsin. Kendi dilini 0 dan öğrenmek öğreneceğin yeni dili de daha kolay bir şekilde anlamanı sağlar. Diğer diller gibi temelinde dil bilgisi, ses bilgisi, cümlenin ögeleri geçmiş, şimdiki , gelecek zaman, Kelime yazımları ve noktalama işaretleri gibi konular. Bu konular türkçenin temel konularıdır. Bunları bitirdikten sonra kelime hazneni geliştirmek için kitaplar ve ansiklopediler okunabilir. Kendi diline ne kadar hakim olursan öğreneceğin yeni dile de o kadar hakim olursun. Umarım faydalı olmuştur. Başarıların devamını dilerim.
Teşekkürler. Bende senin başarılarının devamını dilerim 🙂

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.