TurkDefacer.Us Defaced

hack84

Yeni üye
12 Ağu 2007
16
0
arkadaşlar ben bu yazıyı yeni okudum ne olur o index i çok merak ediyorum siteyi hackleyen komutanıma saygılarımı sunuyorum o index i yayınlayabilirmisiniz görmek istiyorum ne oluuuur :D

Son düzenleme:

mehmedım

Üye
10 Mar 2007
183
0
delinin bi sözü vardı kızmayın büyük yazıyla yazıyorum hakkaten büyük sözmüş : LAFI KARILAR İCRAATI BABALAR YAPAR diye ne de güzel söylemiş :D:D elleriniz dert görmesin üstadlar sağolun :D

17 Kas 2007
76
2
niye gelecenmi
Abi index süper olmuş ya walla bravo uyus oluyodum o siteye zaten intikam alındı delihacker gördü anasının nikahını :D:D:D:D

admin ve modlar lütfen mesajı silmeyin kötü bişey yazmadım.

öncelikle bir şey demek istiyorum alltta karılar laf babalar icraat yapar demissiniz bu arkadaş bydelihacker ın anasınıa küfür etmiş.

Ekin0x tebrikler size bir sözüm yok haclediniz bilginizi gösterdiniz buna bişi diyemem.bilgiye tecrübeye her zaman saygımız vardır. ne bişe derim nede gelip küfür ederim bazı tht üyeleri gibi.her site hacklenir hacklenmeyecek die bişi olmaz.

ama bu arkadaşın yaptıgı salaklıktan baska bişi deildir.görüyorumki R@İNBOW adlı arkadas 1 2 teknik bilmeyle shell kullanmayla kendini hacker sanıyor.

deli hacker deyip küfür ettigin kişi seni havada karada ***ürür.sen kendini ne sanıyon baskalarına güvenmek kolay olan yoldur.erkeksen git kendisine et küfürü...

tüm tht üyeleri ve yöneticilerden özür dilerim. ben bir iki şey söyledim bilgili insablara saygımız sonsuz hele bu mesajı silmezseniz daha çok saygı duyacam ben baskaları gibi küfür etmiyorum.

mehmedım

Üye
10 Mar 2007
183
0
admin ve modlar lütfen mesajı silmeyin kötü bişey yazmadım.

öncelikle bir şey demek istiyorum alltta karılar laf babalar icraat yapar demissiniz bu arkadaş bydelihacker ın anasınıa küfür etmiş.

Ekin0x tebrikler size bir sözüm yok haclediniz bilginizi gösterdiniz buna bişi diyemem.bilgiye tecrübeye her zaman saygımız vardır. ne bişe derim nede gelip küfür ederim bazı tht üyeleri gibi.her site hacklenir hacklenmeyecek die bişi olmaz.

ama bu arkadaşın yaptıgı salaklıktan baska bişi deildir.görüyorumki R@İNBOW adlı arkadas 1 2 teknik bilmeyle shell kullanmayla kendini hacker sanıyor.

deli hacker deyip küfür ettigin kişi seni havada karada ***ürür.sen kendini ne sanıyon baskalarına güvenmek kolay olan yoldur.erkeksen git kendisine et küfürü...

tüm tht üyeleri ve yöneticilerden özür dilerim. ben bir iki şey söyledim bilgili insablara saygımız sonsuz hele bu mesajı silmezseniz daha çok saygı duyacam ben baskaları gibi küfür etmiyorum.

bak güzel kardeşim kimsenin kimseye sövdüğü yok sen ekmeği yemeye ortadan başlıyorsun benim dediğim söz daha doğrusu aktardığım söz delihacker nickli kişinin tht yi hackledikten sonra kendi sietsinin gövde gösterisinde hemde büyük puntolarla lafı karılar icraatı babalar yapar demişti iyi hatırlıyorm şimdi yalan yok ve bende delihackerla konuştuğumad demiştim ki bence iyi iş yapmışsın ama tht sert taş nasıl yaptığını bilmiorum ama etme bulma dünyası mutlaka karşılığını alırsın demiştim hadi buyur işmdi bu dediklerime ne diyeceksin sen olanları bilmediğin için daha doğrusu ne dedilenleri tam bilmediğin için gerçi bende kim ne konuştu arka kapıda bilmiyorum aa o dediğim laf delihacker nickli kişinin kendi ifadesi ben hacki işini anlamam ama bu siteye çok takılırım ve iyi elemanları olduğnu adım gibi biliyorum karşılıksızta kalmadı sanırım bu kadar yeterli ama benden özür dilemen gerekmez mi senin bana dediklerin için ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.