TurkHackTeam - 2077

StarDustt

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
851
0
İstanbulCopy
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=XJlAPXPH_y8[/ame]

Cyberpunk 2077 mottosu var.Bende Javascript ile forum için bir cyberpunk 2077 renkleri ile demo çıkardım.1-2 saat uğraştım gerçekten uğraşılsa güzel bir şeyler çıkarılabilir

Son düzenleme:

newuserx

Üye
19 Haz 2020
97
0
Böyle olacaksa olmasın :) yanlış anlama ama.

gözü dinlendirmesi lazım. tema o şekilde olursa gözlerimiz özellikle geceleyin çok sıkıntı çeker

StarDustt

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
851
0
İstanbulCopy
Son düzenleme:

ArViX

Uzman üye
28 Şub 2013
1,273
0
cos a=cos bc
Bence baya iyi olmuş her şeyi geçtim sol taraftaki rezil rüsva sidebarı kaldırmışsın.Kodları atabilirsen bunu kullanırım.

Kloys

Üye
2 Nis 2020
124
0
Merhaba,
Keşke daha az göz yorsa ama yinede elinize sağlık çok güzel görünüyor.
İyi Forumlar.

Son düzenleme:

StarDustt

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
851
0
İstanbulCopy
Bence baya iyi olmuş her şeyi geçtim sol taraftaki rezil rüsva sidebarı kaldırmışsın.Kodları atabilirsen bunu kullanırım.

Aslında cidden kötü değil ekran çözünürlüğüm düşük ve video kaydedicinin de kalitesi düşük ikisi böyle olunca ortaya böyle bir şey çıkmış...

// Yolladım
//

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.