Turkhackteam 3D Intro-VTK..//AJEXA

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Logoyu kompozisyon alanına sığdırmak için 10000x10000 yani 10kp :trl çalıştım. 1 haftaya tamamlayabildik. Video 10000p değil yanlış anlaşılmasın :trl

720p lik alana sığmasının tek yolu buydu :)

Brave kinge teşekkürler :)

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=rVai1WQRgsc&app=m&persist_app=1[/ame]

Son düzenleme:

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Tek kelime ile M-U-A-Z-Z-A-M :)

Ellerine klavyene saglik efsane olmuş

Teşekkür ederim. Lakin, Brave King işimi büyük oranda kolaylaştırdı. Yardımı olmasa logonun gölgelerini ışıklarını temizliyordum halen daha :)

Asıl teşekkürü hak eden o

İkinizinde ellerine sağlık harika olmuş
Teşekkürler yorumun için :)

GestapoEfsane

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
4,046
3
Nereye
çok güzel olmuş fakat köşeye biyerede atatürkün resmide otursaydı nasıl olurdu bu benim fikrim yanlış anlamayın yinede emeginize saglık...

Son düzenleme:

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
çok güzel olmuş fakat köşeye biyerede atatürkün resmide otursaydı nasıl olurdu bu benim fikrim yanlış anlamayın yinede emeginize saglık...
Arkaplan dahi düşünüyordum aslında. Lakin dediğim gibi, 10000p lik bi çalışma alanı olduğu için pc berbat kasıyordu. Videolar için standart 720p düşününce, devasa bi boyut ve o kadar kasma. 2440p=4k Hd :D Sade hali ile bıraktık biz de :)
Çok güzel olmuş. Tebrik ediyorum. Ellerinize sağlık. :)

Teşekkürler :)

Son düzenleme:

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Çok yavaş olmuş ama baya güzel olmuş eline sağlık. After effect demi ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.