TurkHackTeam A Tv Yayına Geçiyor [Anket]

Devam Edeyimmi Yoksa Kanalı Kapatayımmı

• Kapat

Oy: 20 37.7%
  • Devamet

Oy: 33 62.3%

• Kullanılan toplam oy
    53
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hebia

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
393
0
system32
ya büyük bir youtuber olmak istiyorsan bence hack ile ilgili videolar paylaşma bence. İlgi çekmez. THT nin yan kanalını da zor yaparsın çünkü adminlerin izni olmalı. Buna göre karar ver derim.

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Böyle konuşupta insandaki hevesi kaçırma kardeş bırakta onu osmanlı seçsin

Fikir belirttim, seçecek olan osmanlı değil yetkililer. Ben yetkili değilim isterim seçilsin arkadaş da güzel paylaşımlar yapsın ama onay çıkmayacağını biliyorum bu yüzden osmanlı arkadaşa fikrimi belirttim.

Kendileri Derken Biz Burda Aileyiz Senin Saygın Benim SAygım Onun Saygısı Olursa Burda Herkes Site Sahibidir Sende Bu Ailedesin Bende :)

Saygıda kusur edenin bu sitede yeri olmaz, inşallah yetkililer onay verir de amacına ulaşırsın biz de severek takip ederiz. Ama olmaz yani bu aşikar ben de o yüzden fikrimi söyledim, kırıldıysan özür dilerim.

osmanlitorunu06

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
613
0
AOG ANGARA
Fikir belirttim, seçecek olan osmanlı değil yetkililer. Ben yetkili değilim isterim seçilsin arkadaş da güzel paylaşımlar yapsın ama onay çıkmayacağını biliyorum bu yüzden osmanlı arkadaşa fikrimi belirttim.

Saygıda kusur edenin bu sitede yeri olmaz, inşallah yetkililer onay verir de amacına ulaşırsın biz de severek takip ederiz. Ama olmaz yani bu aşikar ben de o yüzden fikrimi söyledim, kırıldıysan özür dilerim.

Kırılma değil la ben Kırılımam 3 yıl Aynı Kızı Sevdim Bakmadı Buna Mı kırılcam :D

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Bi kere sapkayi iviri ziviri takma komik duruyor.Arkaplan muzigi hep ayni :D Kurtulun artik youtube a hacker muzikleri yazmaktan.

Izin verilmez.Şoyle verilmez, ekstra bir rutbe,tht adina resmi bir kanal gerek yok.Bireysel yaparsin.Turkhackteam i de dahil edersin o tamam.Anlasilan yetenegin de var.Bunu cok abartili organizeye cevirmene gerek yok.Yardim istersen buradayiz ama durum bundan ibaret.

Ha adminlerden cevap bekleme derim :) Yonetici cevabi yeterli olacaktir.Farkli fikirler dahil edilebilir elbette.Sen kendi adina videolar cekmeye devam et.Tht adini kullanmakta ozgursun fakat resmiyete dokmek olmaz.Paylasabilirsin burada.Bu da tamam.Ayni duzen devam et.Ama ekstra rutbe cart curt isi yatar :)

osmanlitorunu06

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
613
0
AOG ANGARA
Bi kere sapkayi iviri ziviri takma komik duruyor.Arkaplan muzigi hep ayni :D Kurtulun artik youtube a hacker muzikleri yazmaktan.

Izin verilmez.Şoyle verilmez, ekstra bir rutbe,tht adina resmi bir kanal gerek yok.Bireysel yaparsin.Turkhackteam i de dahil edersin o tamam.Anlasilan yetenegin de var.Bunu cok abartili organizeye cevirmene gerek yok.Yardim istersen buradayiz ama durum bundan ibaret.

Ha adminlerden cevap bekleme derim :) Yonetici cevabi yeterli olacaktir.Farkli fikirler dahil edilebilir elbette.Sen kendi adina videolar cekmeye devam et.Tht adini kullanmakta ozgursun fakat resmiyete dokmek olmaz.Paylasabilirsin burada.Bu da tamam.Ayni duzen devam et.Ama ekstra rutbe cart curt isi yatar :)

Eyvallah devam ediyorum o zaman :d

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
32
-
Güzel de biraz daha ciddi olsan :) Ayrıca tipin (şapka falan olsa da küçük göstermekten kaçmıyor) ve sesin küçük gösteriyor. Resmiyete döküleceğini zaten bekleme ama fikir gerçekten güzel. İleride belki böyle bir şey yapılabilir ama dediğim gibi küçük gösteriyorsun.

Devam edeyim mi diyorsan. Fikir güzel. Devam etmeni tavsiye ederim :)

€r@y

Kıdemli Üye
20 Nis 2015
3,942
0
Olabilir bence niye olmasın :) hatta benim videolarımıda istersen yayınlayabilirsin öm yolu ile iletişime geçebilirsin benimle

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Türk Hack Team diye yazılır Türk Hek Tim diye okunur. Yanlış olmasın :)

Resmiyet verileceğini sanmıyorum.Kendin devam etmek istiyorsan şu voice changer işini bi araştır derim. Ses ve yaşla dalga geçebilirler biliyosun.

osmanlitorunu06

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
613
0
AOG ANGARA
Kanalı sil derhal. Ciddisin anlaşılan, ben de ciddi olayım.

1- video kalitesi olarak, ambiyans olsun vs. vasatın altında
2- THT çoluk çocuk doldu diye adımız çıktı zaten, sıvamaya hiç gerek yok.
3- bu tarz troll işlerinizi THT adıyla yapmayın, ciddiyim, acayip dalgamızı geçiyorlar birçok platformda.
4- yapacam yinede yhaa, diyorsan, bu tarz yapacaksan, 1 kelime bile THT nin adını anmadan kişisel olarak yap.

Ben Alcağım Oyu Aldım Kardeş Yaş Konusuna Gelirsek Herkes Anasının Karnından 30 Yaşında Çıkmadı

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Kanalı sil derhal. Ciddisin anlaşılan, ben de ciddi olayım.

1- video kalitesi olarak, ambiyans olsun vs. vasatın altında
2- THT çoluk çocuk doldu diye adımız çıktı zaten, sıvamaya hiç gerek yok.
3- bu tarz troll işlerinizi THT adıyla yapmayın, ciddiyim, acayip dalgamızı geçiyorlar birçok platformda.
4- yapacam yinede yhaa, diyorsan, bu tarz yapacaksan, 1 kelime bile THT nin adını anmadan kişisel olarak yap.

kendini rezil etme derim

Dostum demek istediğim aslında kibarca tam da yukarıdakilerdi.Hevesini anlıyorum.Ve dediğim gibi bence yeteneğin de var tamam.Çünkü evet kalitesi yüksek olmasa da teknik bir şeyler katmak için uğraşmışsın.Ama bu gerçekten THT'yi küçük düşürecektir.Bireysel olarak yapıp ticarete dökmeden buraya konu açmanda bir mahsur yok bunu demek istedim ben.Hatta o durumda gerçekten güzel olanları ben de tebrik ederim başkaları da.

Oylara gelince, kesinlikle göz önünde bulundurulur ama karar mekanizması o oylar değildir.Biraz da işin detayını göz ardı ederek galeyana gelenler kullanıyor açıkçası.Ama fikirler her zaman önemlidir.

Bence bireysel bir şeyler yap şu an.Hem kaliteni daha da arttır.İlerleyen dönemde gerçekten sağlam videolar hazırlayabilirsin.

Hala ısrarcıyım diyorsan farklı bir proje var pasif kalmış.Bana mesaj at.Biz de sana görev verelim olur mu?

Umarım yanlış anlaşılmıyorum.Yaptığın şey çok güzel.Fikir çok hoş.Ama açıkçası atyapın tht adını kullanmak için biraz...Erken :)

Eyvallah devam ediyorum o zaman :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.