/ TurkHackTeam Eğitimleri Başladı ! / #AdrenaLiN

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
ayrac.png

Evet , THT ailesi yeni arkadaşlar için yada güzel dostluklar kazanmak için böyle birşey düşündüm. Eğitimlerimiz başlangıç modunda olacaktır ve tamamen ÜCRETSİZdir. Özel mesaj yoluyla gerekli herşeyi göstereceğim. Arkadaşlar katılmak isteyenler konu altından "Katılmak istiyorum" yazabilirler. Başlangıç için 5 kişiyi seçip onlara göstereceğiz arkadaşlar :)

ayrac.png

61350909473_120x90.jpg

Dipçe: Dersler sadece web hack alanındadır.

####################################################

Öncelikle selamün aleyküm arkadaşlar bu konumda sizlere elimden geldiğince 0'dan web hack derslerini anlatmaya çalışacağım her boş anımda yeni bir video / anlatım eklenecektir. :)

İlk olarak dorklardan başlayalım arkadaşlar worpress dork yazalım :

dorkumuz(bende bunu kullanıyorum) :

Kod:
("uncategorized")

arkadaşlar geniş bir dork list oluşturmak isterseniz bu dorkumuzun sonuna a'dan başlayıp z'ye kadar İngilizce kelimeler ekleyebilirsiniz ... :) Misal :

Kod:
("uncategorized")gain ("uncategorized")gallon ("uncategorized")gamble ("uncategorized")gambling ("uncategorized")game ("uncategorized")gap ("uncategorized")garage ("uncategorized")garbage ("uncategorized")garden ("uncategorized")gas ("uncategorized")gasoline ("uncategorized")gate ("uncategorized")gather ("uncategorized")gear ("uncategorized")general ("uncategorized")generally ("uncategorized")generate ("uncategorized")generation ("uncategorized")generous ("uncategorized")gentle ("uncategorized")gentleman ("uncategorized")gently ("uncategorized")genuine ("uncategorized")geography ("uncategorized")get ("uncategorized")giant ("uncategorized")gift ("uncategorized")girlfriend ("uncategorized")girl ("uncategorized")give ("uncategorized")glad ("uncategorized")glass ("uncategorized")global ("uncategorized")glove ("uncategorized")glue ("uncategorized")goal ("uncategorized")god ("uncategorized")go ("uncategorized")gold

Eğer hedef bir ülkemiz var isede dorklarımızın sonuna şöyle ekleyeceğiz :

Kod:
("uncategorized")gold site:.am

.am(Ermenistan domain uzantısı) bunu istediğiniz gibi eğiştirebilirsiniz.
Domainleri bilmiyor iseniz Héraklés hocamızın konusuna bakınız :

http://www.turkhackteam.org/govde-go...si-dikkat.html

Evet arkadaşlar bu dork yazma konumuz bu kadar bir dahakine arama motoru kullanımını ve brute force kullanımı anlatacağım yani sırası ile 0'dan bir anlatım olacak. :)

Selamün aleyküm arkadaşlar evet part 2 ile karşınızdayım :) Bu videoda sizlere arama motoru ve brute force kullanımını gösterdim bruteden site düşsün index atmayı , shell atmayı ve zone almayı göstereceğim . :)

https://www.youtube.com/watch?v=zmX1NygYzIw

############################

2. Videomuzda index atmayı ve shell basmayı gösterdim arkadaşlar.
https://youtu.be/JMAfTj9Zf3w

Bana kalırsa tutacak bir konu eğer ilgi görürse sabitlenmesini isteyebilirsin moderatörlerimizden çok yararlı olacaktır.

Derebeyii

Üye
6 Tem 2015
57
0
ben de katılabilir miyim. bir de küçük gruplar halinde mesela 15'er kişilik gruplar halinde whatsapp grupları kurulsa ve bunlar ilerde tim olsa nasıl olur ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.