TurkHackTeam için VPN //AngelRayt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MuhammetMahir

Yeni üye
23 Nis 2019
1
0
güncel hali var mı

bu programı geççenlerde denedim şuan çalışmıyor güncel hali elinde var mı - yada tht nin kaliiteli bi vpn si

kanserojen

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
880
48
En güncel sürüm
1.2

Programın kaynak kodları -Refli

Programın kaynak kodları -refisz

Kodları düzenleyip değiştirebilirsiniz :) Geliştirirseniz benide bilgilendiriseniz çok memnun olurum.

NOT : "Bağlanırken hata oluştu " hatasını alan kullanıclar 1 kere bağlantıyı kes butonuna tıklayıp tekrar bağlanırsa hata düzelecektir.
https://www.youtube.com/watch?v=81l-CigNQbQ&feature=youtu.be

1.2 Sürümü tamamlanmıştır.

Özellikler :

*VPN sunucusuna bağlanırken bile bağlantınız kopmaz. Kesintisiz bir bağlantı sağlamaktadır.

*İlk sürümde bulunan 2 sunucu kaldırılmış, yerine Almanya-Fransa-Avrupa1-Avrupa2-Kanada-Fransa sunucuları eklenmiştir.

*İlk sürümünde vpn değiştirirken oluşan bağlantı problemleri çözülmüştür.

*Bağlandığınız VPN sunucusunun bilgilerini size sunmaktadır.

*Windowsda sistem tepsisi üzerindeki internet sekmesine geldiğinizde vpn yi görebilirsiniz.
OomyLQ.png

*Program başlatıldığında veya kapatıldığında sistem tepsisi üzerine yerleşir.
Eğer sistem tepsisinden çıkış yaparsanız vpn ağı kapatılır ve çıkış yapılır.
0E9Gz8.png

*Artık program komut istemi üzerinden bağlantılarını sağlamıyor. Onun yerine program üzerinden direk sağlanıyor ve bu sırada size her türlü bağlantı bilgisini veriyor(Problem-Bağlandı-Bağlanmadı)

*İlk sürümde oluşan bağlandığı halde bağlanmadı/bağlanmadığı halde bağlandı hataları giderilmiştir.

*Ayarlar sekmesinden bilgisayar açılırken VPN yi başlat seçeneğini işaretlerseniz bilgisayar açılırken vpn açılır.

*Gene ayarlar sekmesi üzerinden bilgisayar açılınca VPN 'yi başlat kısmını işaretlerseniz bilgisayar açılırken vpn otomatik olarak bağlanır. NOT:Bu özellik sonraki sürümde eklenecektir. 1.2 sürümünde çalışmamaktadır.

*Bir sonraki sürüm yayınlandığında program size uyarı verecektir.

*Program üzerinde sitelerin erişilebilirlik durumunu kontrol edebilirsiniz.

*Grafik arayüzleri baştan aşağı değişmiştir. Artık gerçekten bir arayüz vardır.

*Program her defasında sunucu bilgilerini güncellemektedir. Bu yüzden vpn sunucusuna bağlanırken hiç bir zaman hata vermeyecektir.

Yazılan dil ve gerekli sistem gereksinimleri değişmemiştir.

Kullanıcı Adınız : AngelRayt

Şifreniz : THT

İNDİRME LİNKLERİ
oOo6pX.png

İndir -Dosya-Tc

İndir- MEGA.nz

Virüs Total

Programın ekran görüntüleri :
4aXGl0.png

rOnJEB.png

5DbGnz.png

LbmO8Z.png

1.0 SÜRÜMÜ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kod:
+ [COLOR="Red"]  Başlık :[/COLOR] : TurkHackTeam özel VPN

+ [COLOR="Red"]  Üyelik adınız :[/COLOR] THT

+ [COLOR="Red"]Programın ismi :[/COLOR] THT-VPN

+ [COLOR="Red"]Programın sürümü :[/COLOR] 1.0

+[COLOR="Red"] Kullanılan programlama dili :[/COLOR] C#

+ [COLOR="Red"]Programın Sistem Gereksinimleri :[/COLOR] Net Framework 4.5.2 ve Windows tabanlı işletim sistemi.

+ [COLOR="Red"]Programın ve kaynak kodunun adresi:[/COLOR] Ben

+ Açıklama :Piyasadaki bir çok vpn programı 30-40mb civarı. Ve kullanırken bir çok reklama maruz kalıyoruz. Program hızlı, reklamsız ve stabil bir şekilde vpnbook altyapısını kullanarak vpn sunucusuna bağlanmayı sağlamaktadır. Her açılışta vpn bilgilerini güncelleyerek kesintisiz bir bağlantı sağlamaktadır. Bir sonraki sürümünde daha fazla vpn sunucusu, en hızlı vpn sunucusunu otomatik olarak bulma ve bazı ufak değişikliklere gidilecektir.

+ Programın Ekran Görüntüsü : :

M05sJ7.png

v46bXk.png

oKUNAc.png

AUHTmQ.png

+ Programın İndirme Linkleri :
64adb0af9a.png

Link 1 :https://mega.nz/#!4hQDBLRJ!_v_zzSBJRM6nABzKwmYxgD8gwBTIAatts5U82DhMZNA
Link 2 :http://s3.dosya.tc/server15/i2aji9/ANGELRAYT-VPN.rar.html
Virüs Total :
https://www.virustotal.com/#/file/c...50c331881310a3956789bde7a6b9a34c778/detection
VirüsTotal :0/59
Kullanım videosu :
https://www.youtube.com/watch?v=1Nv78vt8320
Not : Hata, görüş ve öneri ve isteklerinizi bana özel mesaj yoluyla belirtebilirsiniz. Sonraki sürümde eklenir.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Okul Tahtasında Calisirmi bide okuldan indirmek için başka linklerden koyar misin ?

buld0ger

Üye
30 Tem 2017
139
0
Konunu hortlatmak ıstemıorum ama yaptıgın vpn geldı aklıma ve vpn bokk artık sıfreyı text ıle yazmayı kesıtı haftalık guncellenene jpg seklınde ya yapay zeka eklıyıceksın yada baska bı yontem bulman lazım :) bı bak son guncelledıgın zaman forumulu ayarlasın elıne saglık

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
@DeneyimsizDenek Yorumları kapatabilir misiniz.

Arkadaşlar program aktif değildir. Temmuz başı gibi güncellenip Linux+Windows+Android uygulaması çıkacaktır. İyi günler dilerim.

Öncelikle bu harika soru için teşekkür ederim. Ben de isterdim ki konuyu kapatabileyim. Ancak gel gelelim ufak bir sıkıntı var. Ben de en az senin kadar üyeyim. Seninle aynı yetkilere sahibim. Neden? Çünkü ben yönetici değilim. Çok istersen @X daha ziyade bilinen adı ile ST*N'ı hackleyip onun hesabıyla kapatabilirim konuyu. 20 lira at vereceğim IBAN'a, anlaşalım ne diyorsun? Bak benden daha ucuzu da çıkmaz ha.

PROHACKTR41

Uzman üye
16 Mar 2017
1,916
2
Öncelikle bu harika soru için teşekkür ederim. Ben de isterdim ki konuyu kapatabileyim. Ancak gel gelelim ufak bir sıkıntı var. Ben de en az senin kadar üyeyim. Seninle aynı yetkilere sahibim. Neden? Çünkü ben yönetici değilim. Çok istersen @X daha ziyade bilinen adı ile ST*N'ı hackleyip onun hesabıyla kapatabilirim konuyu. 20 lira at vereceğim IBAN'a, anlaşalım ne diyorsun? Bak benden daha ucuzu da çıkmaz ha.

Ögrenciyiz hocam indirim yokmu :trl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.