TürkHackTeam(Php Kodlama:Dünyada Verilmiş En Büyük Arşiv)(Hepsi Kendi Arşivim)

casusby9d

Üye
1 Nis 2007
91
5
Merhaba Arkadaşlar.Öncelikle Siteye Bende Hacker Olayım Herkese Gücümü Gösteriim Diye Oldum Ama Anladımkş Hack Yapamıyorum Sadece Ben Kodlama Yapabiliyorum.Ve Şu Ana Kadar Bildiğim Tüm Php Hakkında Kodlar,Database,Mysql Falan Filan Herşeyi Tek Tek Anlatıcam.Sorunuz Varsa Hemen Sorun Çekinmeyin.Her Soruya Cevabımız Var...:D

Arkadaşlar Öğrencilerime Olsun Herkese Php Aktarımı Yaparken Basit Bir Hikaye Kurarım.O Şekilde Anlatırım.Siz Beni Anlamak İçin Hikayemi Tamamen Okuyunuz.Mantığı Kavrayınca Kendi Gelicek Zaten..:D

Öncelikle Php De Kullanılan Programlşar Vs.Onları Vereyim..

----------------------------------------------------

Orjinal Dreamweaver 8 [60 mb] İndirmek İçin Tıklayınız.
Full Yapmak İçin Şu Serialleri Deneyiniz ;
WPD800-50434-44832-09154
WPD800-58838-49132-19616

Rar Şifresi : www yorumcuyuz net ---> ARALARDA NOKTA VAR

Dreamweaver 8 Türkçe Yamasını İndirmek İçin(Ben Bunu Tavsiye Etmiyorum.Ama İsterseniz.Sakın Yanlış Anlamayın Türkçeyi Kötülemekten Falan Değil.Çevirmelerde Hata Var.Ve İlerde Büyük Firmalarla Çalışırken Size Verdikelri pcde Türkçe Olmayabilir..Veya İng Adam Size Server Behaviors Dediğinde Bakmayın Diye Yani) Tıklayınız.

Dreamweaver 8 Eğitim E- Kitabı (resimli anlatım herkese tavsiye ederim) İndirmek İçin Tıklayınız.
(eğitim setini kullanabilmeniz için microsoft office programının bilgisayarınızda kurulu olması gerek)

Tanımlı Macromedia Dreamweaver Eğitim Kitabı 2 Tıkla İndir

----Linkler Alıntıdır.Diğer Herşery Bana Aittir.Diğer Herşey Derken Derseniz Bu Mesajdan Sonra dw 9 U Upload Ediyorum.Onu Yayınlayacam Kendi Rar Şifremle(tht).Full.Neyse Şişmdilik Bu Programı İndirin.Daha Programlar Gelicek...------------

harami32_32

Yeni üye
2 Ağu 2008
11
0
güzel paylaşım eline sağlık bunu anlayamıyorum yani hazırlamayı az çok yaparız ama yayınlaması falan bilgili bi kişiden bunu eğitimini almak istiyorum ALLAH nasip ederse inşallah..saolasın;)

mersinocak33

Yeni üye
21 Kas 2007
35
0
bize okulda xp ingilizce öneriliyor ve bizde pclere öyle kuruyoruz.Programlarda hata olsada olmasada ben ingilizce kullanmaktan yanayım.Türkçe'mize sahip çıkalım!(ama orjinali gibisi de yok)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.