Turkhackteam Tarihine Damga Vuran Hackerlar

manewor

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
277
0
koltuk
Ben nerdeyim :( 2 yıldır buraya üyeyim daha exploit ne diye düşünüyorum hala yok mu bana bi alkış ?

KatliamHacker

Kıdemli Üye
24 Ocak 2012
2,768
1
Bak bak millete birer ikişer cümle kendine gılgamış destanı :)) şaka şaka gayet sağlam olmuş ellerine sağlık merak etmiştim hep

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,865
Veteran 7 Nerede :D

Ben forumsal açıdan , genel oplarda vs birçok emek etmiş iş yapmış olabilirim lakin bireysel hacking olarak bu listedeki ustaların gerisindeyim dostum o yüzden bana sorulsa bile kabul etmem bu listeye eklenmeyi , yinede teşekkür ederim düşüncen için :)

MehmetBey23

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
371
0
Nereye
Ben forumsal açıdan , genel oplarda vs birçok emek etmiş iş yapmış olabilirim lakin bireysel hacking olarak bu listedeki ustaların gerisindeyim dostum o yüzden bana sorulsa bile kabul etmem bu listeye eklenmeyi , yinede teşekkür ederim düşüncen için :)
Ama Reis Bencede Bak Ney Yazıyo Konu Başlığı tht tarihine Damga Vuran Hackerlar Abi Senin Sayende Birden Fazla Kişi Bu İşe Atıldı Bence Yazılmalıydın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.