Turkhackteam TS3 Çekilişi [6 Kişiye Özel TS]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Logictee

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
687
2
root.exe
ÇEKİLİŞ SONUCU

Kod:
Katılan Kişiler:
OAKAY
Demonyoz
D4D4S
efskmn
qwer954
Oksijen2002
Darktone
crayz37
BraveHacker13
eminnalkann
Fanexsx
DarkCaptain
B4SKAN
nb65
gorkembey
Zunfix
KraZee

Kazanan Kişiler : efskmn, DarkCaptain,
Demonyoz, crayz37, nb65, gorkembey

Kazanan Kişiler ÖM'den iletişime geçebilir.

TS3 Çekilişi düzenliyorum.

6 Kişiye 1 Aylık TS3 Vereceğim.
Serverler şuan bende mevcut sizin için açtım. Sahiplerini bekliyorum. // Müzik Botu Kurulacaktır.//

Yarışma yada Çekiliş Türü = TS3 Çekilişi
Yarışma yada Çekilişe Katılacak Hesap Bilgileri = Şuana dek çekiliş yapmadıgım için belirlenmedi.
Yarışma yada Çekiliş Amacı = TS3'u olmayan arkadaşlara ts3 açarak ihtiyaçlarını gidermek. (Oyun konuşmaları,toplanma,grup,sohbet vs)
Yarışma yada Çekiliş Kazananı Belirleme Türü = Konuma yorum yapıp teşekkür eden kişilerden seçeceğim.
Yarışma yada Çekiliş Başlangıç Tarihi = 14.06.2017
Yarışma yada Çekiliş Bitiş Tarihi = 16.06.2017

TS3'ümüz bannersiz reklamsızdır.
500 Kişi Kapasitelidir.

CemAdrian'dan izin alınmıştır.

Son düzenleme:

Logictee

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
687
2
root.exe
Güncel ++
Yarın son gün arkadaşlar. Teşekkür verip yorum yapmayanları görüyorum. Bunlar geçersiz sayılacaktır. Yoruma katılıyorum diye belirtmeniz ve teşekkür bırakmanız zorunludur. Çekilişe koyabilmem için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.