TürkHackTeam V4.7.0.6[Android Yep-Yeni]

Azdroid

Katılımcı Üye
28 Ocak 2015
336
1
Baku
Selamun Aleykum Arkadaşlar TurkHackTeam Uyğulamamızı Güncelleştirdim Ve Yeni Funksiyalar Elave Etdim Ve daha Rahat Kullanışlı Yapdım

Umarım Yeni Versionu Beğenirsiniz Herşey Sizin İçin Teşekkürler İlgilendiğiniz İçin

Arkadaşlar Ben Kimsenin Ekmeğine Dokunmak Fikrim Yok Aslada Böyle Birşey Yapmam Bu Uyğulama Yapmaya Çok Merakım Vardı Yani Çok İstiyordum Ve Sizin Sayenizde Sizin Desteğinizle Bu İsteğimide Yapdım

Bana Destek Verenlere Çok Teşekkür Ederim

Buyrun Arkadaşlar İyi Forumlar[TurkHackTeam V4.7.0.6]

PpEYO8.png

lLz04B.png

AEY0PQ.png

8kE9OV.png

o2zYMm.png

DEk8Zv.png

jLYv0W.png

q323qq.png

14n42Y.png

14n4yb.png

q32383.png

YM5Mrz.png

İndir

VirusTotal

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.