Çözüldü Türkiye için yazılım yapmak istiyorum ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Artruz

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
408
3
Evren
Merhaba sayın devrelerim ve üstlerim ben sıfırdan bir tasarım yapan birisi değilim ama gel gör ki 1 scripti devasa boyutlarda geliştirebilirim zihnimde ki projeler ve eklentiler ile.

Şimdi madem dolar bu kadar yüksek FB & İG önde olmak üzere Amerikanın mallarını kullanmaktansa ben bir yazılım yapsam sosyal medya ilgi görürmüyüm gerekli reklamları falan verdireceğim.

Ben insanlar neyi sever onları çok iyi bilirim ona göre yenilikler yaparım sonucunda düşündüğüm tepkiyi alırım ben bir tasarımı kendim beğenene kadar yapsam daha sonradan yeni özellikler getirerek geliştirsem ülkemde ki vatandaşlarımdan olumlu yönde tepki alırmıyım kararsızım ?.

Moderatör tarafında düzenlendi:

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
8
Pandora
Merhaba düşünceniz gayet yerinde bir karar. Bana sorarsanız sadece türkiye'ye yönelik değilde global olursa daha iyi olur.Üstelik projeye biraz başlayıp Tubitak gibi yerlere başvuru yapınız.Elbette sponsor olmak isteyen çıkacaktır.

NoStopBoys

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
2,070
0
Şöyle düşünebilirsin bu sosyal medya uygulamalarının stratejik ve taktik eksikliklerini düşün ve buna uygun bir uygulama geliştirebilirsin. Globalde bu işi yaparsan hem ülkemize kazandırırsın hemde Türkiyenin adını uluslararası mecrada duyurursun :)

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
Aklında proje varsa, kafanı ilgi görür mü görmez mi diye düşünerek yormak yerine bu projeyi nasıl daha çok geliştiririm, başka ne tür eklentiler koyabilirim gibi şeylere yormanızı tavsiye ederim. Yaptığın şeyi en iyi şekilde ve özgün bir biçimde yaparsan neden ilgi görmesin ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.