Türkiye pkk'lıya tazminat ödeyecek! AİHM !?!

cagri_ts

Uzman üye
23 Tem 2008
1,144
1
Ötüken - Tanrı Dağları
Türkiye pkk'lıya tazminat ödeyecek

AİHM Türkiye’yi, ‘Adil yargılanma hakkını ihlal ettiği’ gerekçesiyle mahkûm etti.

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), ömür boyu hapis cezasına çarptırılan 5 pkk’lı hakkındaki davada Türkiye’yi, ‘Adil yargılanma hakkını ihlal ettiği’ gerekçesiyle mahkûm etti.

Kararla birlikte Türkiye, silahlı eylemlere katılan pkk’lılara toplam 78 bin 500 bin euro tazminat ödeyecek.

ADİL YARGILANMA HAKKI İHLALİ NEDENİYLE

Diyarbakır ve Muş’ta 1990’lı yıllarda 30 eylem gerçekleştirdikleri tespit edilen ve 12 yıl süren yargı süreci ardından ömür boyu hapis cezasına çarptırılan ve halen Diyarbakır D Tipi Cezaevi’nde tutulan Sedat Atsız, Mehmet Emin Türk, Şerefettin Türk, Mahfuz Sığınç ve Orhan Sakçı’nın AİHM’ye yaptıkları başvuru Türkiye’ye mahkûmiyeti getirdi.

AİHM, 5 pkk’lı hakkındaki davada, adil yargılanma hakkının ihlal edildiğine hükmederek Türkiye’yi tazminata mahkûm etti. Türkiye 5 pkk’lıya toplam 78 bin 500 euro ödeyecek.

soner1987

Yeni üye
9 Ağu 2007
6
0
Ben olsam 5pkklıyı hapishaneye atarak hapishaneyi doldurmazdım..boşu boşuna yer kaplıyor şerefsizler..Sıkın kafalarına gitsin..

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Şimdi ben bu kanı bozuklara mı, onları bir kahraman edasıyla tazminat ödememize mahkum edenlere mi, yoksa halâ bu sersemce uygulamalara seyirci kalıp bizi Avrupa Topluluğu' na sokmaya çalışan gelmiş geçmiş iktidarlara mı; hangisine söveyim...?

Kanımızı boşuna mı akıttık biz, bu adamlar (!) ülkeyi bu hale getirsin diye mi nice aslanları ellerimizle toprağa verdik hayatlarının baharlarında...?

Heyyy gidi Atam, ne güzel söylemişsin vaktinde;

" İstikbalde dahi seni, bu hazineden mahrum etmek isteyecek dahili ve harici bedbahlar olacaktır ..." .

Yılanın başını ezmek kolay arkadaşlar, yeter ki o yılan sinsice ( adı üzerinde ) içimizde yaşamasın. İşte ondan korkalım biz...

Son düzenleme:

ahmedinejad

Yeni üye
19 Eyl 2007
21
0
selam arkadaşalr beı nce bu bize az bile çünkü başımızdakı sayın başbakan abdullah öcalan hakkında sayın diyen başbakanımız şimdi pkk lideri denen o çocuk katili olan apo lakablı p...kle şimdi görüş aşışverişi yapıyorlar yapılan alışveriş kürt sorunuymuş lafta yani ben düşünüyorumki yakında onuda kendi içlerine milletvekili olarak yada danıştıklarına göre başbakalık danışmanı olarak alırlar diye düşünüyoum derlerkı sen bize güneydoğu konusunda başbakaımıza danışmalık yap derlerse şaşırmamak gerekir ama ben evliyim erkek evladım yok ama allah bağışlasın bir tane kızım var ama heralde erkek evladı olupta evladını bu vatan için şehit verenler acaba bu olaya ne der bilmıyorum eğer ben onlar yerinde olsaydım yani akrabamda hiç şehidimiz yok geride kalanıda askere göndermezdim neden göndereyimki yine bir şehit daha veripte bu apo i. . . nden sonra gelecek olan şerefsız için mi ölsünler ve uğruna canımızı veriğimiz devlet yine liderlerini korusun diyemi
göndereceğiz evlatlarımızı bana sorarlarsa apo bir tane lebtopta versinlerki dağdaki köpeklerıyle msn den görüşür ve ggole earth sayesinde de koordinatları verir diye düşünüyorum (belkı yakında o da olur ve şimdi diyorumkiakp ye gönül verenler acaba gönlünü nereye veriyor diye düşünme zamanıdır diye düşünüyorum ve hepinize saygılar sunuyorum

SCZNLR

Katılımcı Üye
4 Ara 2008
418
0
ne yapca hepsını arabaya doldurcan trafık kazası yaptırcaksın dimi nasıl albay faruk sungur kazada ölüyo onlarda ole oldurcen sonra 3 maymunu oynıcan Türkiyede azını acanlara böle yapıyolar bu itlere gelince adalet oluyo....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.