Türkiye Savunma ve Uyarı Kulübü l TSU l

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uch1h4

Üye
8 Ocak 2017
90
0
Bir şov haline getirilmediği, zaafın kapatıldığına dair bir eminlik durumu olduğu sürece; başarılar.

8 Ocak 2017
76
0
İyi olmuş ama
Bildiğiniz sizde kalmasın, foruma bakarsanız bir tane bile sızma senaryosu veya armitage ile PC ye sızma vb. Konu yok

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Hocam Bu Klübü İlk Başta Ben Açtığım 2 "Türk Sitelerini Uyarın" konularımı örnek göstererek RelaD Hocamdan İstemiştm,Kabul Etmemişti.Nasıl Olduda Şimdi Kabul Etti ???

Dahada Önemlisi Adalet Bunun Neresinde,Klüp Açmak İçin Rütbe mi gerekiyor ?

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,789
337
85
u bilmiyorum maalesef
Hocam Bu Klübü İlk Başta Ben Açtığım 2 "Türk Sitelerini Uyarın" konularımı örnek göstererek RelaD Hocamdan İstemiştm,Kabul Etmemişti.Nasıl Olduda Şimdi Kabul Etti ???

Dahada Önemlisi Adalet Bunun Neresinde,Klüp Açmak İçin Rütbe mi gerekiyor ?

Hocam şöyle açıklayım öncelikle kusura bakmayın fikrinizi çalmış olabilirim, ben bu forum için bu zamana kadar icraat göstermiş bulunmaktayım izini de istedim tabi ve bu işi üstlenip ben burada olana kadar sürdürebileceğimi de biliyorlardır o yüzden bu görev için bana izin verilmiştir benim düşüncem böyledir rütbe ile alakası yoktur ayrım gayrım yapılmaz.
Daha detaylı açıklama için ReLaD'a pm atınız yukarıda dediklerim sadece kendi fikirlerimdir.

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Hocam şöyle açıklayım öncelikle kusura bakmayın fikrinizi çalmış olabilirim, ben bu forum için bu zamana kadar icraat göstermiş bulunmaktayım izini de istedim tabi ve bu işi üstlenip ben burada olana kadar sürdürebileceğimi de biliyorlardır o yüzden bu görev için bana izin verilmiştir benim düşüncem böyledir rütbe ile alakası yoktur ayrım gayrım yapılmaz.
Daha detaylı açıklama için ReLaD'a pm atınız yukarıda dediklerim sadece kendi fikirlerimdir.

Yani Benden Örnek Alarak Klübü Açtınız Doğrumu Anlamışım,Eğer Bu şekilde ise keşke bilgim olsaydı.Bende Klübe Katılırdım,Neyse Boşverin:mad:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.