Network Türkiye'den Üye Kabul Etmeyen Yere Nasıl Üye Olunur?

warturk7

Yeni üye
14 Haz 2020
19
1
Yabancı bir site var türkiyeden üye kabul etmiyor vpn ile üye oldugum an 5 dakika sonra ban yiyorum belkim 30 kere denedim ayni sonuc bu engeli aşmak için bir çözüm varmı vpn uygulamalari olmuyor bibtürlü yada bildiginiz ban yemeyen vpn varmı?

Walvheros

Yeni üye
22 Şub 2021
24
4
girmek istediğin cihazın ip adresini değiştirebilirsin ipv4 192.168.1.1 olarak ip havuzundan atanır modemin arayuzden bu ip havuzunu değiş istediğin ip adrsini yaz ayrıca tor da kullanabilirsin hiç boyle bir sorunla karişlaşmadım

warturk7

Yeni üye
14 Haz 2020
19
1
girmek istediğin cihazın ip adresini değiştirebilirsin ipv4 192.168.1.1 olarak ip havuzundan atanır modemin arayuzden bu ip havuzunu değiş istediğin ip adrsini yaz ayrıca tor da kullanabilirsin hiç boyle bir sorunla karişlaşmadım
Demek istedigim site vpn proxy kulandigimi anliyor care ıp adresi degistirmek ama türkiye ıp adresi olmiyor

Yabancı ülke ıp adresi lazım onu nereden alacaz

Moderatör tarafında düzenlendi:

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
568
Merhaba siteler DPI ile vpn i engelleyebiliyor bunu paketlerin incelenmesinden anliyor.

Site Openvpn protokolü ile bağlantıları direkt engelliyorda olabilir.

Vpn ler hızlı olmak için udp yi tercih ederler sistemde bunu direkt engeller.

Bunun için vpn ayarlarından udp ile degilde tc p ile bağlanarak deneyebilirsin ve yahut sstp destekli https baglantisi gibi görünen bir vpn kullanabilirsin belki sorunu busekilde atlatabilirsin...

'Halaskâr

Kıdemli Moderatör
4 Ara 2020
1,223
1,112
Midgard
farklı bir vpn deneyebilirsin, bir vpn in bağlandığı siteye başka bir vpn bağlanamayabiliyor.. ben kişisel olarak windowsta psiphon3 kullanıyorum.. bağlanamadığı site neredeyse yok gibi.. pro modeli de var, ama ücretli.. eğer deep ve/veya dark webe girmek isterseniz başka çözümler var..
Yabancı bir site var türkiyeden üye kabul etmiyor vpn ile üye oldugum an 5 dakika sonra ban yiyorum belkim 30 kere denedim ayni sonuc bu engeli aşmak için bir çözüm varmı vpn uygulamalari olmuyor bibtürlü yada bildiginiz ban yemeyen vpn varmı?

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,086
BL4CKGORE
Merhabalar, VPN'ler işe yaramıyorsa farklı bir cihazdan veya gizli sekme üzerinden aşağıdaki siteye girdikten sonra "start free trial" butonuna basın. Daha sonra bir Windows ekranı açılacaktır. Oraya girdikten sonra siteyi açın ve "Türkiye numarası kullanmadan" üye olmayı deneyin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.