Türkiyenin En Gelişmiş Antivirüsü ! //Enory Antivirüs\\

ReBoxhc

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
746
0
Sakarya
Herkeze Merhaba Arkadaşlar...
Ben Meriç Enes.3-4 Ay Önce bir paylaşım yaparak antivirüs yazdığımı duyurmuştum.
antivirus'ümün bitiş tarihi ise Diğer Oluşturduğum projem ReBox'dan sonra,
15 Eylül'de Çıkıcak. İkiside Aynı Pack'te Olacak.
D.NOT: ANTİVIRUS TAMAMEN BEDAVADIR.
lisans seçeneğine bağış seçeneğide dene bilir
lisans aldığınızda küçük birkaç kişiselleştirme açılcak.
Antivirüs'ün şu an güncell bir screenshot'u yok eski Başka bir foruma yönlendiren link kullanmak yasak
Onundışında Antivirüs VB DOT NET ile Oluşturulmuştur.
Bazı Modüller yabancı kaynaklıdır.kullanılan tüm temalar hakkında bölümünde bulunmakta.
bazı moduller hariç herşey türk malı ve benim yapımımdır.
Scan Engine Olarak 1-2 Saat Önce Oluşturduğum 'Ulti-q Scan Enory Engine' kullanılmaktadır.
Database Günceldir Ama DİĞER Antivirüslere göre birazdaha kısıtlıdır.(kaspersky kadar iyi olcağını sanmayın. c++ kodlamasından bahsetmiyorum.)

Genel Olarak Özellikler ;

-3 Özel Tarama Seçeneği Oluşturabilirsiniz.
-Karantina
-birden çok tarama seçeneği
-4 ile kalkan koruma (Anti-Hack Kaldırılmıştır onun yerine Proxy(İnternet koruması + ayrı browser[Browser kapandıktan sonra girilen tüm veriler temizlenir.]) )
-Enory Real Time Scanner(ultra az ram kullanımı)
-ReBox(ReBox İle Gelen birçok araç-gereç en güzel özellik bana göre bu)
-Zamanlı Çöp Kutusu Temizlemesi
-Site Engelleme Özelliği
-Meri

Bu Oluşturduğum Antivirüsün Uyumlu Olduğu İşletim Sistemi ;

Windows 8.1 , Winndows 8 , Windows 7

Denenmemiş İşletim Sistemleri ;

Windows 10

Yakında Desteklencek İşletim Sistemi ;

Windows XP

*/// Meri ?! \\\*

-Bu Ne Diyebilirsiniz.Bazen Yardıma İhtiyacımız Oluyor değilmi ? evet :) Gelişmiş Bir Sanal Asistan !
bu ne işimize yarıyacak diyebillirsiniz :D Evet İlk Olarak Tabiki Komut vererek çalışacak :) eğer google ile doğru bir entegre yapar isem Sesli bile olabilir.Yada Başka bir sistem ile :) Meri Sisteminizde Karşılaştığınız Hatalarda Size Yardımcı olur ve onarmanız için yöntemler sunar. bilgisayar içi hızlı arama gelebilir. ama bu önbellek ve ram kullanımı artırır sonra çözüm bulurum :)

*////// Ram Optimizasyonu \\\\\\*
-Bunun Üstüne çok gittim çünkü birçok antivirus rami yiyor bitiryor. gören google chrome sanar o kadar açık. özellikle açılışlarda baya emiyor. bunun için bi servis oluşturdum. bu servis ise tamamen ram optimizasyonuna adanmış. nasıl derseniz bir video çekebilirim. gayet gelişmiş şekilde tüm servislerimi ve programlarımı optime edip bilgisayarınızda bulunan özellikle bunun altını çizmek istiyorum arkadaşlar. REBOX VE ANTIVIRUS DIŞINDAKI 3.PARTI UYGULAMALARIN OPTIMIZASYONU ICIN KURULUM YAPILIRKEN KESINLIKLE VARSAYILAN KURULUM YERI DEĞİŞİK OLMAMALI. anlamayanlar için ise örnek ile anlatıyım ;
chromun varsayılan kurulum yeri mesela*
/appdata/chrome diyelim

siz chromun kurulum esnasında kurulum yerini değiştirirseniz optime edemez.ama bu sorunada en yakın zamanda manuel şekilde ekleme özelliğinide ekliyeceğimi düşünüyorum. çoğunlukla sık kullanılan programları optime listesine ekliceğim.

*////// Oyun Modu \\\\\\*

-oyun modu sayesinde oyununuza girdiğinizde herhangibi bir antivirüs bildiriminin sizi rahatsız etmesini önler. ek olarak ise bulunan virüslere ne yapılcağına kararı oyun moduna girmeden önce ayarlardan yaparsınız.

Sizinde Anlıcagınız Üzere Türkiyenin En Gelişmiş Antivirüs Olma İhtimali oluşuyor.
bana destek ve yardım için benle iletişime geçebilir ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Berkayr

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
847
1
bursa
hocam kolay gelsin geliştirirsen belkide dünyaca ünlü olabilirsin ilerde paralı versionlar felen çıkarırsın ellerine saglık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.