Türkiyenin en küçük hackeri

oguz_1031

Katılımcı Üye
5 Ağu 2008
574
0
İnternette parayla oyun oynanan bir sitedeki üyelerin kullanıcı adı ve şifrelerini ele geçirip onların yerine oyun oynayarak puanlarını harcayan 11 yaşındaki 6'ncı sınıf öğrencisi Ç.K. yakalandı.

Türkiye'nin en küçük hacker'ı hakkında yaşı küçük olduğu için adli işlem yapılmadı. Polisin, “Neden böyle bir şey yaptın?” sorusuna Ç.K.'nın, “Kötü bir şey yapmadım. Sadece oyun oynadım” dedi.

REP BEKLERİM :D :yo

umutmurat81

Katılımcı Üye
22 May 2009
395
0
ThT
Zaaaa Ben Bilsem Yardımcı Olurdum Yakalanmazdı...Ama ii ii hacker yolunda emin dımlarla ilerliyoruz!HAYDİ TÜRKİYE :D:D:D:D

santral_1789

Katılımcı Üye
18 Tem 2009
372
0
ankara-urfa
ya bizim ülkede hindistandaki gibi bilgisayar bilen insan çok....ama bunu ekonomiye kazandıramıyoruz...benim hedefimde bu var..inşallah bir gün bu gerçekleşir...ve bizde dünyanın sayılı bilişimcilerinden oluruz.....

Deokiton

Katılımcı Üye
2 Tem 2009
901
0
MANİSA
İnternette parayla oyun oynanan bir sitedeki üyelerin kullanıcı adı ve şifrelerini ele geçirip onların yerine oyun oynayarak puanlarını harcayan 11 yaşındaki 6'ncı sınıf öğrencisi Ç.K. yakalandı.

Türkiye'nin en küçük hacker'ı hakkında yaşı küçük olduğu için adli işlem yapılmadı. Polisin, “Neden böyle bir şey yaptın?” sorusuna Ç.K.'nın, “Kötü bir şey yapmadım. Sadece oyun oynadım” dedi.

REP BEKLERİM :D :yo
:d sadece oyun oynuyordum (onların yerine ) :D :puah

19 Tem 2009
166
0
böyle cocukları toplayıp
siber savunma ordusun kurmak için yetıstırmelıyız
ülkemizde türkiye cumhuriyeti için calısan ve kendilerini gizleyen cok az hakıkı hacker var bunun gibilerini türkiyeye kazandırmalıyız!

jaglo

Yeni üye
27 Şub 2008
21
0
Kotu nıyetı yokmus rekor ustune rekor kırmak ıcın oynuyordu herhalde ama hellal velede...
Bir kac yıl sonra televızyonda duyarız adını tekrardan :D

grainss

Katılımcı Üye
2 Ara 2007
578
0
çoculuum geldi aklıma ühüü ühüü duyguulandm :D tabi bnm zmanmda pc yoktu en digital araç gameboy (tetris fln)) bide tv radyo flndı

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Helal Olsun Diyorum Velede Ama Üzüldüğüm Tek Noıkta Var Bu Bilgisayar Yüzünden Şimdikli Çocuklar Çocukluklarını Yaşayamıyorlar Nerde O Eski Çocukluklar Yah :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.