Türkiyeye Siber saldırımı var

lexymonarch

Yeni üye
14 Ara 2022
44
10
İnternetim akşamları olsun gündüzleri olsun ara ara bozuluyor normal bişeymi bu sizce sizdede varmı bu durum

İnternetim akşamları olsun gündüzleri olsun ara ara bozuluyor normal bişeymi bu sizce sizdede varmı bu durum
İnternet Sağlayıcınızın Müşteri Hizmetlerini arayın.Alt yapı sorunu olabilir yada farklı bir şey.Siber saldırılar her an olmakta.Büyük saldırılarda tüm ülkenin internetinin gittiği vakitler oldu.Ama muhtemelen çok fazla girişten kaynaklanıyordur.Müşteri hizmetlerini arayıp en güzel bilgiyi öğrenebilirsiniz.

deronn

Uzman üye
6 Şub 2023
1,085
547
Onun kalbi
İnternet Sağlayıcınızın Müşteri Hizmetlerini arayın.Alt yapı sorunu olabilir yada farklı bir şey.Siber saldırılar her an olmakta.Büyük saldırılarda tüm ülkenin internetinin gittiği vakitler oldu.Ama muhtemelen çok fazla girişten kaynaklanıyordur.Müşteri hizmetlerini arayıp en güzel bilgiyi öğrenebilirsiniz.
müşteri hizmetlerini arıyorsun işte bişeyler diyor güncelleme yapıyorum hemen düzeltiyorum fln diyor düzeltiyor 1 saat sonra yine aynı hatta direk ana hattan alıyorum interneti

müşteri hizmetlerini arıyorsun işte bişeyler diyor güncelleme yapıyorum hemen düzeltiyorum fln diyor düzeltiyor 1 saat sonra yine aynı hatta direk ana hattan alıyorum interneti
Geceleri çok fazla yük bindiği için sunuculara muhtemelen ondandır.Ve Altyapı sorunundandır.Malesef Telekom Şirketlerinin böyle sorunları çok fazla.Bu sene bu tip sorunları giderceklerini söylemişlerdi.Her kullanıcı haber bekliyor.

Novn

Üye
12 Haz 2022
79
30
Yer yer yavaşlamalar kesintiler olabiliyor siber saldırılardan haberiniz olur böyle büyük bir siber saldırı girişimi çok fazla yaşanmaz

UmutSuzDum

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
650
155
Yeni Zelanda
dostum siber saldırı dediğin böyle birşey değil genelde internetinize etki etmez bakın "genelde" 2 3 yıl önce tüm interneti kesen saldırılar oldu 30 40 dakikalığına corona döneminin ilk başlarında vesaire ama şöyle diyeyim sana altayapı yoktur büyük ihtimalle fakat ağınız botnet olarak kullanılıyor olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.