TurkNet almalı mıyım?

8 Ocak 2017
236
0
Arkadaslar evim yapı bolgesindeymiş. Bana 100mb/s internet verebilirlermis ancak internette sikayetler var hız düsüyo aksamlari vs. Sizden bi fikir almak istedim kullanan vs varsa bilgilendirebilir mi? Teşekkürler.

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,847
73
Arkadaslar evim yapı bolgesindeymiş. Bana 100mb/s internet verebilirlermis ancak internette sikayetler var hız düsüyo aksamlari vs. Sizden bi fikir almak istedim kullanan vs varsa bilgilendirebilir mi? Teşekkürler.

Dostum ben şahsen kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım memnun. Kesilme olayları bölgene göre değişiyo galiba ama şimdi şöyle bir durum var: Bu kadar ucuz kampanyalarda bir bit yeniği olmalı diye düşünüyorum ben. Adamların yüz yüze görüşebileceğin bayilikleri yok anca telefondan iletişim kurabiliyorsun. İlerde tokat yeme olasılığı var. Tüm bunları geçtim bence şimdi bağlatma interneti. Malum yılbaşından sonra yeni kampanyalar var akk'sız internet için. Eğer şimdiden sözleşme imzalar kalma sözü verirsen ileride senin haberin olmadan paketinin içeriği değişir vb. Ondan 2019'da bağlatmanı öneririm

KingBattle666

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,289
0
Vezirköprü

Kullanan arkadaşım bir sorun olduğunda müşteri hizmetlerine 5 saate bağlanıyor veya hiç bağlanmıyor demişti bana internette bir sorun oluştu mu çözümünü yaptırmak baya uzun sürüyor diyebilirim fakat interneti hakkında bir bilgim yok

TOMAR

Üye
18 May 2018
180
0
NEREYE ?
Ben Kullanıyorum memnunum adamlar hizmet veriyor hız düşümleri ile ilgili olarak Turknetin bence suçu yok altyapıyı sağlayan TÜRK-TELEKOM.
Problem çıktımı turk.net e girersin çözüm olur yada mh yi ararsın destek kaydı oluşturursun sorun en geç 1.5 güne düzelir oda çok büyük sıkıntı varsa...
Sitesindeki kampanyaları duymuşsunuzdur belki ben kayıt olduğum sene daha yeni kurulmuştu 1 ay ücretsiz denedim beğendim ha 1 aydan sonra yine aynı performans.(bu arada o kampanya ilk kurulduğu için vardı şimdi bitmiş) sizin orasının altyapısı iyiymiş bizim burada 16 mb atyapı var bence kaçırma derim zaten webtekno videosunuda yaptı ama ben webteknodan çok önceden almıştım kullanıyordum arkadaşını getir kampanyasında da 1 ay ücretsiz kullanıyorsun istersen öm den atabilirim sende bende 1 ay ücretsiz kullanırız

Dostum ben şahsen kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım memnun. Kesilme olayları bölgene göre değişiyo galiba ama şimdi şöyle bir durum var: Bu kadar ucuz kampanyalarda bir bit yeniği olmalı diye düşünüyorum ben. Adamların yüz yüze görüşebileceğin bayilikleri yok anca telefondan iletişim kurabiliyorsun. İlerde tokat yeme olasılığı var. Tüm bunları geçtim bence şimdi bağlatma interneti. Malum yılbaşından sonra yeni kampanyalar var akk'sız internet için. Eğer şimdiden sözleşme imzalar kalma sözü verirsen ileride senin haberin olmadan paketinin içeriği değişir vb. Ondan 2019'da bağlatmanı öneririm

Hocam Türknette bir kere Taahhüt yok kalma sözü de yok yılbaşından sonrada zaten fiyatları duyan duymuştur TÜRKNET kurulduğu günden beridir ne taahhüt nede akk var...

Kullanan arkadaşım bir sorun olduğunda müşteri hizmetlerine 5 saate bağlanıyor veya hiç bağlanmıyor demişti bana internette bir sorun oluştu mu çözümünü yaptırmak baya uzun sürüyor diyebilirim fakat interneti hakkında bir bilgim yok

Haklısınız Ama ses kaydı ile çözüm bulduğum çok oldu sadece dediklerini yapıp arıza kaydı bırakıyorsun onlarda sms ile bilgilendiriyor ve ayrıca internet sitelerindede destek kaydı oluşturabiliyorsun sana nasıl çözüm bulabilceğini resimli olarak gösteriyorlar çözüm yoksa da arıza kaydı bırakınca yine sms ile bilgilendiriliyorsun

Son düzenleme:

0uTCasT

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
709
1
Ben 3 aydır türknet kullanıcısıyım gerçekten çok iyi bir internet servisi kesinlikle tavsiye ederim csgo,pubg,lol gibi oyunlarda superonline kullanırken 200 pingde oynuyordum şuan türknette 50-60 pingde oynuyorum kesinlikle tavsiye ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.