Turknet hk.

MacDarK

Üye
15 Mar 2017
107
0
Öncelikle günaydın. Şuan internet olarak turk telekom kullanıyorum. Altyapı olmadığı için 16mbps verebiliyorlar. Ama turnekte sorguladığımda 35 mbps verebileceklerini söylüyorlar. Sizce verebilir mi? Yoksa sözleşmeyi onaylayınca altyapınız yok diyip 16 mbps mi verirler?

0uTCasT

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
709
1
Eğer altyapın varsa 35 mb veriyorlar bende turket kullanıcısyım geçmenide şiddetle tavsiye ederim oyunlarda max ping 50-60 turknetin kendi sitesinden de adresini girip sorgulatabilirsin alt yapı varmı diye iyi forumlar :)

MacDarK

Üye
15 Mar 2017
107
0
Eğer altyapın varsa 35 mb veriyorlar bende turket kullanıcısyım geçmenide şiddetle tavsiye ederim oyunlarda max ping 50-60 turknetin kendi sitesinden de adresini girip sorgulatabilirsin alt yapı varmı diye iyi forumlar :)

Hocam sorgulattım 35 mbps diyor. Bana sözleşmedeb sonra altyapı yok diyip 16 mbps verirler mi diye soruyodum

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
versinler ya da veremesinler 100 mbps hızın da olsa fiyatı aynı sonuçta. neden bu kadar taktın ki? :) fiyat farkı olsa tamam haklısın derim ama şuan yersiz bir çaban var bence. nihayetinde ttnet'te 16 mbps'yi çok daha fazla fiyata alacaksın.

Son düzenleme:

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
Türk telekom kullanıyorum santralim sorunsuz 135 mb te kadar destekliyor . Türknet aldatması göz boyaması 100mb diyip sorgulamada banada 35 mb yazıyor . Türknet çok fazla çelişiyor kendiyle .

EsghaL

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
294
2
Türknette güzel ama bana 35 Mpbs 65 tl ye veriyorlardi TTnete gectim TTNet kullanıyorum 50 Mpbs 70 TL hemde aknsiz (Yilbaşından önce kafayı kullandık.)

Raizen

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
471
2
Türknete geçme konusunda bende tereddüt etmiştim ve forumda konu açmıştım fakat geçmedim internet hızı konusunda yüzünü güldürüyor fakat müşteri hizmetleri 0 başvurudan sonra hattı düşürmek neredeyse imkansız destek talepleride aynı şekilde müşteri hizmetleri dışında sıkıntıları yok.

MD6

Üye
1 Ara 2018
158
0
CyberWarrior
Öncelikle günaydın. Şuan internet olarak turk telekom kullanıyorum. Altyapı olmadığı için 16mbps verebiliyorlar. Ama turnekte sorguladığımda 35 mbps verebileceklerini söylüyorlar. Sizce verebilir mi? Yoksa sözleşmeyi onaylayınca altyapınız yok diyip 16 mbps mi verirler?

Türknet, Türk Telekom'un altyapısını kullanmakta. Eğer binanızda Türknet'in YAPA adındaki altyapısı yoksa (büyük ihtimalle yoktur) 16 Mbps'den fazla hıza ulaşamazsınız. Binanızda Turkcell altyapısı var mı diye kontrol edin.

Bl4ckerror

Üye
21 Şub 2016
214
0
Dünya'dan...
Türk telekom kullanıyorum santralim sorunsuz 135 mb te kadar destekliyor . Türknet aldatması göz boyaması 100mb diyip sorgulamada banada 35 mb yazıyor . Türknet çok fazla çelişiyor kendiyle .

Türknetin kendi altyapısı içindeysen 100mb alabilirsin. Türknet TT'un altyapısını kiraladığı için ordan alırsan 35mb veriyor. Ama kendi öz altyapısı içindeysen 100mbps hayli hayli alabiliyorsun.
Upload en az 8 oluyor bu arada.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.