TuşBasan v2

By-Hard

Kıdemli Üye
28 Nis 2012
2,076
0
teşekkürler geç cvp yazdığım için kusura bakmayın girme şansım olmadı deniycem en kısa zamanda.

NabuzAnka

Üye
29 Kas 2010
92
0
Yorumlarınız için tekrardan teşekkürler beğenilmesi çok hoşuma gitti saolun :) Kusura bakmayın sadece link yenilemek için giriyorum foruma ondan bazı mesajlara cevap veremeyebilirim.
Link yenilendi...

NabuzAnka

Üye
29 Kas 2010
92
0
Arkadaşlar linki yeniledim.Google Chrome yada başka virüs programları zararlı içerik olabilir diyorlar zaten programın amacı klavye kontrolü.Zaten zararlı bir program olsaydı şimdiye kadar konu kapanırdı.

NabuzAnka

Üye
29 Kas 2010
92
0
@drake

Dostum sanırım sen programı biraz yanlış yorumladın,Bu program ekran klavyesinin yaptığı işten çok farklı bir işi yapıyor.

TRuvA18

Katılımcı Üye
3 Ağu 2011
367
0
Zonguldak
Kardeş Ben Bu Programa Benzer program yapmak istiyorum gta sanadreas oyununda f1 e basınca hesoyam f2 ye basınca silah alcak gibi 1 tane yapmtım ama oyunda çalışmadı normal metin belgelerinde çalıştı nasıl yapmam gerekiyor? yardım edermisin?

NabuzAnka

Üye
29 Kas 2010
92
0
@Truva
Visual Basic'e bakmayalı uzun süre oluyor o yüzden yardımcı olamayacağım sana.

@Anti Maalesef :)

krallar02

Yeni üye
28 Eyl 2010
13
0
Kullanımı karışık gibi geldi ama ... İndiriyorum birazdan denerim şimdiden teşekkürler :)

lRex

Üye
8 Tem 2012
75
0
Bazı Oyunlarda Kullanılmıyo. Örn; Metin2 'de Sendkeys Komutuyla Çalışan Programlarda Hack Tesbit Edio

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.