Tv'den Video Kaydetme

yahell35

Yeni üye
2 Kas 2019
12
1
İZMİR
Merhaba arkadaşlar televizyondan video kaydetmek istiyorum.
DARK FULLHD RECORDER BOX cihazı vardı türkiyeden satışı kaldırılmış buna benzer cihaz var mı veya
televizyondan görüntüyü nasıl kaydederiz.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Merhaba,

Marka model yazar mısınız? Bazı televizyonlarda sistem özelliği olarak kaydetme özelliği mevcut. Onun haricinde bilgisayardan aktarma yolu ile kayıt alabilirsiniz

yahell35

Yeni üye
2 Kas 2019
12
1
İZMİR
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim . tv'den yayını kayıt yapıp bilgisayarda açılması lazım affter efect gibi programa girecek. normal kayıt yaptığımda bilgisayarda açılmıyor avrupa tvlerinde yasal kanun gereği bu özellik var bilgisayarda açamıyorsun

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,293
3,533
Bu durum da en iyi seçim dark olucaktır. Türkiyede yok ama yapacakta bişey yok. Çıkış portlarından görüntü alabiliyorsan o da bi alternatif.

yahell35

Yeni üye
2 Kas 2019
12
1
İZMİR
şöyle bir çözüm buldum youtube -a haber trt haber vs canlı yayın var budurum da bilgisayardan kaydetme programı ile kayıt yapabilirim iyi bir video kayıt programı ses felan kaydecek önerdiğiniz programlar varmı

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Siteye eklemeyeceksin , bir download manager programı ile yayının kaynak linkini devamlı yükleyeceksin , ve bu arada senin yükleme hızının kaynağın gösterme hızından daha az olmasına dikkat edeceksin , İDMde hız sınırlaması yapabilirsin.Sanırım bunu Streamable üzerinden de yapmak mümkün , ama tam olarak bilmiyorum.

Helion

Yeni üye
27 Kas 2020
19
2
Siteye eklemeyeceksin , bir download manager programı ile yayının kaynak linkini devamlı yükleyeceksin , ve bu arada senin yükleme hızının kaynağın gösterme hızından daha az olmasına dikkat edeceksin , İDMde hız sınırlaması yapabilirsin.Sanırım bunu Streamable üzerinden de yapmak mümkün , ama tam olarak bilmiyorum.

Selamun aleyküm, kankacım bir discord bakabilir misin acaba.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.