Twitch 2FA Key Nasıl Alınır?

atalayagiz

Üye
8 Ara 2019
137
1
10
Herkese selamlar. Elimde bir twitch botu var ve kullanmak istiyorum. Fakat uygulamaya ekleyebileceğim hesap yok elimde. Uygulamada hesap oluşturucu özelliği var fakat o özelliği kullanmak içinde 2captcha key'e ihtiyacım var. Hesap oluşturdum ancak sonradan öğrendim ki o özelliği kullanmak içinde para yüklemek gerekiyormuş. Şimdi sizlere 2 sorum var. Nereden hesap bulabilirim veya 2capcha keyi herhangi bir yerden ücretsiz şekilde temin etme şansım var mıdır? Cevap veren vermeyen herkese teşekkürler iyi forumlar :D .

Moderatör tarafında düzenlendi:

groqolia

Üye
1 Mar 2021
79
10
TR
Cevap: Twitch User

Bildiğim kadarıyla ücretsiz olarak bulamayabilirsin. Zaten açıkcası tavsiyem botların çoğunda tam randıman verim alman için en iyisi ücretli olarak satın alman. İstersen sen yinede bir araştır, umarım bulabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.